Sayfa 95/1001 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 753 - 760 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Test sayısının böyle yüksek olması organize bölgelerinde tarama amaçlı test yapılmaya başlanıldığı için .. Yanı test/vaka oranı artık pek gerçekçi değil , günlük vaka sayısı düşüyor mu yada iyilesen hasta sayısı yeni vakadan fazla mi buna bakmak lazım

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Vaka sayısı yükselmiş mi düne göre. ?
    Bugün 988
    Dün 867
    Bir önceki gün 786

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Test sayısının böyle yüksek olması organize bölgelerinde tarama amaçlı test yapılmaya başlanıldığı için .. Yanı test/vaka oranı artık pek gerçekçi değil , günlük vaka sayısı düşüyor mu yada iyilesen hasta sayısı yeni vakadan fazla mi buna bakmak lazım
    Tüm avm çalışanları da var bunlara dahil edildi .

Bizim arkadaş ameliyat olacaktı sistemde corona bulaş olasılığı işaretleşmiş TC si test yapmışlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bugün 988
    Dün 867
    Bir önceki gün 786
    Yeniden yükselişe mi geçecek yoksa.

İlk yükselişi böyle oluyor, sonra hızlanıyor.

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Vaka sayısı yükselmiş mi düne göre. ?
    Test sayısı eski sistemdeki gibi olsa vaka sayisı twstbaayisi orani %4-5 ilacakken artık yakaladiklarina test yaptiklarindan oranı düsüyor ama 3 gündür sayi yukseliyor isin kötüsü vaka sayısı iyileşen sayısından fazla oldu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Yahu arkadaşlar cidden bazen bizim işleri çözemiyorum.Yahu havalara bakın öyle aman aman sıcaklıklar yok.Adam gibi yaz başlamadı bile.Bu hastalık için günler bile önemli.1 haziranda tüm sistemi açtık,e virüs yaz geldi ben artık pek bulaşmıyayım ayıp olur mu dedi.Bu nasıl akıl her şeyi normale çevir,sonra dur bakalım ne olacak de.Elimizdeki tek arguman ne ,yaz geldi yazın sıcaklar nedeniyle güneş ışığı uv falan virüs az bulaşır.E tamam da yahu sıcaklar başlamadı ki.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    En düşük bulaşma oranı 1.3 diyorlar. ( En yükseği 16 falan diyorlar)

Yani bir kişi en az 1.3 kişiye bulaştırabiliyor.

Tespit edilememiş her yüz kişi, çığ gibi büyüyecek vaka sayıları getir mazallah.

Abd 10 yıllık faiz grafiği...
    Faiz yükselince bu meret de gitmiyomuydu...
    Gidiyomuydu...
    Boş verir...
    Amerika düşünsün kah kah....
     Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku

Bu dolar bolluğunda İnce masallarıyla doları tuttururlar adama, daha önce yaptıkları gibi. 1 TL 100.000 dolar olduğunda ayılamazsınız, ona göre...

Adam bir çelik çomak çizmiş, çok diri duruyor deyip duru. Komik yani.
    GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 95/1001 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •