Sayfa 102/1001 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yine bir karmaşa bir plansızlık oluştu. Normalleşmenin sonuçları iyi gelmiyor demekki.
    Dünkü açıklama sonrası bunana bakarsak Sağlık bakanının bile haberi yok THY’nin olmaması normal ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Uçuşlar serbest , otobüsler serbest , trenler serbest yanı seyahat kısıtlaması olmadığı bir ortamda sokağa çıkma yasağı kararı aynı ilk yasak kararının son anda alınıp herkesin üst üste olmasına sebep olunmasi kadar bana göre hatalıdır .. Hafta sonu tatile gidecek otele giriş yapacak insanlar var ne yapacak onlar ? Biletini almış şehir dışına gidecekler var ne olacak onlar ? Şimdi sosyal medyada onlar gidebilecek yazılmış yahu bu daha da karmaşa yaratır , adam uçakla yada otobüsle bir yere gitti oradan gideceği yere nasıl erişim sağlayacak ? Yada cumartesi sabah evinden havaalanına yada otogar’a nasıl ulaşım sağlayacak ? Bir de seyahat izin belgesi olayı da yok HES kodu almak yeterli , HES kodunu herkes alabilir , o zaman herkes arabasına atlasın HES kodum var diye şehir dışına yasak olmayan ile gitsin Kafamda deli sorular

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Pazar günü hava güzel, ahali sahil kıyılarına, piknik alanlarına v.s. yığılırdı, bunu önlemeye çalışırken çarşafa doladılar, millet THY uçak bileti almış be!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    THY genel müdürü : 15 ili kapsayan hafa sonu sokağa çıkma kısıtlaması nın hafta sonu iç hatlarda seyahat edecek yolcularımızı etkileyip etkilemediği, ilgili kurumlardan teyid edildikten sonra sizlerle paylaşılacaktır.

Şu an için lütfen çağrı merkezimizi bu sebeple aramayınız.
    Bu tweet resmî hesaptan atıldıktan bir kaç dakika sonra silindi ..

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Pazar günü hava güzel, ahali sahil kıyılarına, piknik alanlarına v.s. yığılırdı, bunu önlemeye çalışırken çarşafa doladılar, millet THY uçak bileti almış be!
    Abi normalleşme başlamadı mi ? Zate sahil kenarları serbest plajlar açıldı bunları kendileri açmadı mi ? Yarın İstanbul çıkışını ve bodrum girişini merak ediyorum

Neyse bu işlere akıl ermez gidip tv izleyeyim biraz ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Hay aksi, reha kaya 20 kilo unu normalleştik diye konu komşuya dağıtmamıştır inşallah.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Yarın gene un firmaları, gıda firmaları uçar mı uçar.

İki üç gündür düşüyorlardı.

Sayfa 102/1001 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •