Sayfa 11/1001 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Günaydın sizi gidi dolarcılar siziii..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    6.8061 civarı.

3. Türkiye nin döviz bulması zor
    Prof. Dr. Yalçın Karatepe: Ortalama bir vatandaş sabah kalktığında ilk olarak resmi gazeteye acaba bugün ne karar almış, diye bakıyorsa, o ülkenin öngörülebilirliği kalmamış demektir.

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/...si-zor-1742287

4. Anonymous'un iddiasına göre, reşit olmayan kızların para karşılığı ünlü isimlerle birlikte olmasına aracılık eden Epstein'ın müşterilerinden biri de ABD Başkanı Donald Trump'tı ve intihar süsü verilmiş cinayeti bizzat o organize etti. Ancak belgelerin içeriğinde bunu destekleyecek herhangi bir kanıt yok.

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/...dialar-1742292

Kamu bankaları normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması için dört yeni kredi paketini hayata geçiriyor.

Konut desteği kapsamında sıfır ve 1. el konutlar için azami 12 ay ödemesiz dönemli, 15 yıl vade ve aylık yüzde 0,64 faizle finansman sunulacak.

İkinci el binek araç veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilere yüzde 0,82 faiz oranı ile taşıt kredisi imkanı sunulacak.

Seyahat acentelerinden tatil paketi satın alacak müşterilere 10 bin TL'ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vadeli uygun şartlarda finansman imkanı sunulacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

turlardan tatil paketi alana neden veriyorsun diye sormak alzım ben oteli aradım aynı şartlarda ve fiyatlarda tatil aldım ona neden ödeme yapmıyorsun turları kurtarma kredisi desek çünkü turlar komisyon alıyorlar paketlerden bir sebebi daha var ama yazmayayım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kamu bankaları normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması için dört yeni kredi paketini hayata geçiriyor.

Konut desteği kapsamında sıfır ve 1. el konutlar için azami 12 ay ödemesiz dönemli, 15 yıl vade ve aylık yüzde 0,64 faizle finansman sunulacak.

İkinci el binek araç veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilere yüzde 0,82 faiz oranı ile taşıt kredisi imkanı sunulacak.

Seyahat acentelerinden tatil paketi satın alacak müşterilere 10 bin TL'ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vadeli uygun şartlarda finansman imkanı sunulacak.
    1 haftalık tatilin parasının son taksidini (6+36 diye anladım) 42 ay sonra öde süper olmuş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Bizimkiler amerikanın çöktüğü ıslak rüyalar görürken ticari ilişkilerimizi güçlendiriyoruz.

Иван Ткачев
    @IvanTkachev1
    Gazprom share in Turkey’s gas imports fell in March to <10% from 33% a year ago. Russia as a gas supplier to Turkey slipped to 5th place behind Azerbaijan (pipeline), Qatar (LNG), Iran (pipeline) and Algeria (LNG). US almost caught up with Russia.. (Turkish energy regulator)

https://mobile.twitter.com/IvanTkach...42863428694025

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 11/1001 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •