Sayfa 168/1001 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Bu iş bitmeyecek gibi duruyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    müspet anlamda dünya üzerinde çok iyi yaptığımız hiç bir şey yok
    menfi anlamda ise tonlarca, gün gelecek sağlıktaki sözde başarının göründüğü gibi olmadığı barizleşecek..!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    bloomberg'de konu "borsaya neden girdiniz".

İlginç şeyler var.

- Covid sebebiyle işim bozulunca kredi çekip girdim.

- Dövize vergi gelince dövizi bozdurup girdim.

- Tövbeliydim, annemin ısrarıyla girdim.

- Almanyada yaşıyordum, yasaklara istanbulda yakalandım, evde kapalı kaldım, ben borsaya girmeyeyim de kim girsin.

- Büyük büyük şirketlerin çok ucuz olduğunu düşündüğümden girdim.

- Herkes giriyordu ben de girdim, biraz zarardayım, şimdi zararımı çıkartmak için devam ediyorum.

- Her gün yükseliyor diye girdim.

-

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Daha önce yazmıştım artık test sayısının bence bir önemi kalmadı abi çünkü eskisi gibi başvuranlara test yapmıyorlar daha çok tarama yapılıyor bu yüzden oranında pek anlamı kalmadı .. Ben sadece vaka sayısına bakıyorum o da standartta bağladı , insanlarda sıcağında etkisiyle kendini iyice saldı bakalım sonuç ne olacak ..
    insanların çıkması hayatin devam etmesi pek sorun olmayacak gibi görünüyor ama dikkat edilirse.
    fakat kimisi nisan yapıyor kimisi üfürükcuye üfürtüyor kimisi de elini iyice yalayıp para sayıyor. son söylediğimi bizzat gördüm.
    bunlar yapılmasa hayatımıza devam ederken su an belki de 0 a doğru gidiyor olacaktık.

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    bloomberg'de konu "borsaya neden girdiniz".

İlginç şeyler var.

- Covid sebebiyle işim bozulunca kredi çekip girdim.

- Dövize vergi gelince dövizi bozdurup girdim.

- Tövbeliydim, annemin ısrarıyla girdim.

- Almanyada yaşıyordum, yasaklara istanbulda yakalandım, evde kapalı kaldım, ben borsaya girmeyeyim de kim girsin.

- Büyük büyük şirketlerin çok ucuz olduğunu düşündüğümden girdim.

- Herkes giriyordu ben de girdim, biraz zarardayım, şimdi zararımı çıkartmak için devam ediyorum.

- Her gün yükseliyor diye girdim.

-
    Borsa bunlara girince sormak lazım esas, cevaplar çok daha enterasan olur.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    insanların çıkması hayatin devam etmesi pek sorun olmayacak gibi görünüyor ama dikkat edilirse.
    fakat kimisi nisan yapıyor kimisi üfürükcuye üfürtüyor kimisi de elini iyice yalayıp para sayıyor. son söylediğimi bizzat gördüm.
    bunlar yapılmasa hayatımıza devam ederken su an belki de 0 a doğru gidiyor olacaktık.
    Bankamatikten gıcır gıcır mayaş aldım eldivenlen de para sayılmıyor ki, başka bir bankamatige yatırdım fazlasını geri çektim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Erdoğan : Hafta sonu maalesef çok yerde istenmeyen görüntüler vardı , bunlar doğru şeyler değil , bu işin telafisi zor , virüs çok çabuk bulaşabiliyor.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan : Hafta sonu maalesef çok yerde istenmeyen görüntüler vardı , bunlar doğru şeyler değil , bu işin telafisi zor , virüs çok çabuk bulaşabiliyor.

Sen devletin başı olarak, maske çenende görünürsen olacağı o, imamın maskesi çenesinde olursa, cemaatin maskesi de cebinde olur hesabı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Sen devletin başı olarak, maske çenende görünürsen olacağı o, imamın maskesi çenesinde olursa, cemaatin maskesi de cebinde olur hesabı.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Sayfa 168/1001 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •