Sayfa 185/1001 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    65 yaş üstünün şehiriçi bedava yolculuk haklarını gündüz mesai saatlerinde 1 tl. olacak şekilde değiştir özellikle emekliler bir yere kıpırdamaz..
    Asagi yukari 8-10 yil önce Izmir'de emekliler 160-170 TL (bugün 500-600 TL olur sanirim) vererek yillik kart alabiliyor ve istedikleri kadar toplu tasimayi kullanabiliyorlardi. Böyle bir sey bile yeter.
    Bence cok güzel bir yöntemdi. Gelir durumu cok iyi olmayanlara belediye daha düsük bedel ile verebilir böyle bir karti.
    Örnegin annem ve babamin durumlari iyi, bedava binme haklari olmamasi lazim.

2.  Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Asagi yukari 8-10 yil önce Izmir'de emekliler 160-170 TL (bugün 500-600 TL olur sanirim) vererek yillik kart alabiliyor ve istedikleri kadar toplu tasimayi kullanabiliyorlardi. Böyle bir sey bile yeter.
    Bence cok güzel bir yöntemdi. Gelir durumu cok iyi olmayanlara belediye daha düsük bedel ile verebilir böyle bir karti.
    Örnegin annem ve babamin durumlari iyi, bedava binme haklari olmamasi lazim.
    bedava binsin de sadece ekmek almak için kadıköyden avcılara gitmesin
    mesai saatinde giderse de ekmeğin maliyeti artsın, kimisi de goy goya gidiyor eski arkadaşlarını görmek için..

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Bar, Pavyon varmı sizin orada..
    Ben değil yahu, 1. meraklısıda değilim 2. henüz 65 yaşında değilim 3. 65 yaşından sonra azacamı hiç sanmıyorum, meyhane yeter bana!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Geceleri, o bar senin bu pavyon benim, demesinler deye.
    Onlari "xxx mahallesini güzellestirme dernegi" adi altinda aciyorlar.
    Icerisi 22:00'den sonra degil 65, daha cok 75 üstü dolu oluyordu (bayansiz, sadece süt bardaklari ve meze bulunurdu)

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Bar, Pavyon varmı sizin orada..
    Pavyonlar kapalı hala , orada bulaşma riski çokmuş nedense

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    65 yaş üstünün şehiriçi bedava yolculuk haklarını gündüz mesai saatlerinde 1 tl. olacak şekilde değiştir özellikle emekliler bir yere kıpırdamaz..

BAĞ-GUR emeklisiyim, hakikaten halim otobüse binemeyecek kadar perişan, cüzdanımdan bu kadar çıktı.

Not: Lafım lâtifedir, yanlış anlamayın.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Pavyonlar kapalı hala , orada bulaşma riski çokmuş nedense
    Yok pavyona gelmeyecem Eskişehire, önemli olan meyhanelerin açık olması.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 185/1001 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •