Sayfa 632/1001 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,049 - 5,056 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

32 Senelik evliyim, meğersem cennetteymişim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    32 Senelik evliyim, meğersem cennetteymişim.
    Ağabeyim bunlara taş fırın erkeği nasıl olunur öğret sevabına...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Hocam Erzurum'da otelde kahvaltıda tabağına 10 tane yumurta koyan Rus turist görmüştüm. Erkeklerinin hepsi yapılı, güçlü kuvvetli, keyifleri yerinde, eşleri de oldukça güzel ve ailelerine mutluluk veren insanlardı. Bizim gibi cılız, eti kemiği görünen, yetersiz beslenen, evde sürekli bir dırdırla yaşamayı artık bir yaşam stili olarak benimsemiş, bi de hayata karşı zaten psikolojik olarak çökmüş vaziyette ölü gibi yaşayan, Allah canımı alsın da kurtulayım diyen insanların Ruslara göre Covid'e karşı daha dayanıksız av mahiyetinde olduğunu düşünüyorum.
    https://mobile.twitter.com/TurkishIn...79114145583105
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    yemin ediyorum son cumleler ayni benim hayatim.esim benden once hayatinda dogru duzgun gezip tozmamisken ben senede 3 kere tatile gotururum,havuzlu evde yasar ,haftanin 2 gunu disarida yeriz her turlu imkani saglarim ancak 15 gunde bir bosanma asamasina gelecek sekilde kavga patirti.ve erkek olarak herseyi alttan alip susan ben.dun gece de aynisi oldu ama bu son dedim cunku yeter artik.evlenene dek hayatinda hastaneye gitmemis birisiyken artik ayda 2 kez farkli sebeplerden hastaneye gitmek beni cok yormaya basladi.daha yasim 38.Aynen dediginiz gibi dun gece artik allaha yalvarmaya basladim ne olur canimi alsin diye..

aramizda avukat varsa ve mesaj atarsa cok memnun olurum.
    Allah yardımcın olsun.
    Belki durum değerlendirmesinde yardımcı olabilecek bir link paylaşayım.
    https://www.youtube.com/watch?v=qa_QvC9h7Wc
    https://www.youtube.com/watch?v=wgIT-VzbnSw

5.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    yemin ediyorum son cumleler ayni benim hayatim.esim benden once hayatinda dogru duzgun gezip tozmamisken ben senede 3 kere tatile gotururum,havuzlu evde yasar ,haftanin 2 gunu disarida yeriz her turlu imkani saglarim ancak 15 gunde bir bosanma asamasina gelecek sekilde kavga patirti.ve erkek olarak herseyi alttan alip susan ben.dun gece de aynisi oldu ama bu son dedim cunku yeter artik.evlenene dek hayatinda hastaneye gitmemis birisiyken artik ayda 2 kez farkli sebeplerden hastaneye gitmek beni cok yormaya basladi.daha yasim 38.Aynen dediginiz gibi dun gece artik allaha yalvarmaya basladim ne olur canimi alsin diye..

aramizda avukat varsa ve mesaj atarsa cok memnun olurum.
    Emin olun birçok kimseden daha iyi durumdasınız. Ancak mevcut durumda denemeniz gereken şey öncelikle aile terapisi almaktır. Daha büyük zararlardan korunmak için mutlaka denenmeli. Zaten toplumun yarısı antidepresan diğer yarısı da alkol ile yaşam desteğine bağlı yaşıyor.Durumu daha kötü olanlar ise ikisini birden kullanıyor. Bu duruma ve belli bir yaşa gelmemişseniz birçok çıkar yolunuz olduğuna emin olun.

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Gerekli şartları sağlayamıyorlar, öncelikle bacak arasına sığmayan sağlam bir alt takım olacak.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. Hocam bunlara inanma. Yok öyle birşey. Iwo Jima'dan Mektuplar filmini izlediniz mi bilmem, orada Amerikalılar saldırana kadar Japonlar biz üstünüz, çünkü bizim manevi değerlerimiz var vb.hikayelerle uyutuluyorlar, ama savaş başlayınca öyle olmadığı görülüyor. Siz heralde hiç mIRC vb.chat odalarına takılmadınız sanırım. Bizim erkek ve kadın insanımız çok üstün meziyetlerde sanıyorsunuz heralde. Her türlü hırsızlık, yolsuzluk, dolandırıcılık, ahlaksızlık, saygısızlık vb.kavramlarda level atlamış durumdayız.

8.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Bence cogunluk, fabrika ayarlarina aykiri davrandigi icin bu durumlari yasiyor.

Eskiden, aş, iş , eş derlerdi.

Aslinda o, aş, iş , aşk olmaliydi.

Bunu erkek milleti 40 yasindan sonra idrak ediyor.

Ozetle, erkek tek esli yaratilmamistir.

O yuzden bizdeki erkeklerin cogu filozof.

Sayfa 632/1001 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •