Sayfa 675/1001 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

TBB toplantısında aktif rasyosunun esnetilmesi talebi BDDK tarafından makul karşılandı-Bloomberg HT

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. DXY de ralli olursa epey adam düzerler hem Dolar şortlayanları öperler hem de ALTIN GÜMÜŞ vb madenleri long olanları düzerler hem de hisselerde long olan TESLA cıları vb düzerler. Bir taşla yüzlerce kuş!!!!!

DXY de Sentiment Extreme short durumunda, diğerlerinde ise Sentiment Extereme long durumunda. Herkes geminin aynı tarafında. Bunu kesin kullanırlar doğramak için.

Herkes ABD bitti, doların sonu geldi naraları atıyor! Ben henüz öyle olmadığını düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    DXY de ralli olursa epey adam düzerler hem Dolar şortlayanları öperler hem de ALTIN GÜMÜŞ vb madenleri long olanları düzerler hem de hisselerde long olan TESLA cıları vb düzerler. Bir taşla yüzlerce kuş!!!!!

DXY de Sentiment Extreme short durumunda, diğerlerinde ise Sentiment Extereme long durumunda. Herkes geminin aynı tarafında. Bunu kesin kullanırlar doğramak için.

Herkes ABD bitti, doların sonu geldi naraları atıyor! Ben henüz öyle olmadığını düşünüyorum.
    Tamamen aynı görüşteyim.

Bu arada elimize bir şans geldi. Onu elimizden kaçırdık. Şu koronada kurallara uysaydık. Diğer ülkelere göre göreceli avantajımız olacaktı.
    Bu kadar büyük Türkiye sevdalısı varken, 12 adaları neden verdik diye milleti eleştirip dururken, neden maskeyi kollarına takarlar çözemedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

TCMB: 10 Ağustos'tan itibaren piyasa yapıcı bankalara Açık Piyasa İşlemleri çerçevesinde tanınan likidite imkan limitleri yarıya düşürüldü

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Tamamen aynı görüşteyim.
    Her yerde bitse de bizim burda bitmez & gelmeden bist de çıkmaz. bisti iyi veriyorlar..

Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Her yerde bitse de bizim burda bitmez & gelmeden bist de çıkmaz. bisti iyi veriyorlar..
    ABD 30 yıllık faizler altının bir süre daha gidebileceğini söylüyor ama ilk realizasyon çok yaklaştı.

6.37-38 den hatta 6.40 dan yonca almak önümüzdeki 1-2 yıl için iyi bir yatırım olur gibi geliyor
    alıp 1 yıl bakmayacaksın.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 675/1001 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •