Sayfa 7/1001 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Covidiot kavramıdı iyiymiş.
    Bu insanlarin gelecek korkusu yok, saglik, her yurttas icin bedava ve onlar dunyanin en guclu saglik imkanlarina sahip olduklarini biliyorlar.

Bu imkanlarla virus kapsam bile tedavi ederler beni diye dusunuyor olmalilar.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bu insanlarin gelecek korkusu yok, saglik, her yurttas icin bedava ve onlar dunyanin en guclu saglik imkanlarina sahip olduklarini biliyorlar.

Bu imkanlarla virus kapsam bile tedavi ederler beni diye dusunuyor olmalilar.
    Ancak Kanada teknoloji konusunda geri kalıyor. Özellikle blackberrynin düşüşü kötü oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Senin açacağın başlığında, VIII'sının da....

5 dakka bile sürmedi yav, biz de bir şeyler olacak sandıydık.

6.8135

4. Geçenlerde 1 milyon YAZILIMCI PROJESİ hayata geçecek yeni istihdam sağlayacağız ve evlerinden çalışacaklar gibi bir açıklama yapılmıştı. Acaba trolleri maaşa mı bağlayacaklar.

5.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ancak Kanada teknoloji konusunda geri kalıyor. Özellikle blackberrynin düşüşü kötü oldu.
    Teknoloji duzeyi ABD'den asagi kalmaz. Yazilim konusunda cok iyiler, Toronto'nun wall streeti , bay street'tir, oradaki yatirim uzmanlarinin %40'i Cin'li.

Cin'den sadece universite birincilerini aliyor.

Bu uzaydaki usse Canada-arm'i Kanadaliar yapti.

ABD'nin, Sarabi, piyanosu Kanada'dan gider.

Iki ulkede, ayni anda hareket halindeki TIR sayisi 300.000 dir. (Virus donemini bilemiyorum gerci.)

ABD'li, ucuz calisan ve sendikasiz isci bulmak icin gelir araba fabrikasini Kanada'da kurar.

Japonlar'da oyle.

Arkadaşlar saat 24:00 geliyor, benim 9 mm'ligin şarjörleri hazır yengenizde pompalıyı doldurdu, ben şarjör değiştirirken o eko yapacak, sonra nolyoz ya deye bakınman, hazırlık yapın.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Geçenlerde 1 milyon YAZILIMCI PROJESİ hayata geçecek yeni istihdam sağlayacağız ve evlerinden çalışacaklar gibi bir açıklama yapılmıştı. Acaba trolleri maaşa mı bağlayacaklar.
    Derler inanma.

Ancak trollere maas bagladiklari bence dogru.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,625
    biraz gezip geleyim..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Sayfa 7/1001 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •