Sayfa 41/1001 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Geçenlerde ege üniversitesinden bir viroloji profunun yazısını okudum.Adam evet bu virüs laboratuvarda teknik olarak üretebilir.Ama etik olmaz,o yüzden ben asla laboratuvar virüsü olduğuna inanmam demiş.Ne kadar iyi niyetli dürüst bir arkadaş değil mi))))))))))

Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    abd de bu kadar olumsuzluk yaşanmasına rağmen doları düşüremiyorlarsa sıkıntı büyük olmalı. Borsadaki yabancı payı günlük düşüyor. borsa anlamsız bir şekilde yükseltildi. yabancı bir seviyede satışlarını sertleştirince para çıkışı da artabilir.
    Benim bildiğim temel ihtiyaçlar barınma ,ısınma,beslenme .Temel ihtiyaçlar arasında borsa yok,eninde sonunda bu gerçek anlaşılır)))))))O gün de çok uzak değil.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn samreit bu işten anlayan her uzman bu virüsün laboratuvarda üretilmesinin mümkün olduğunu hem biliyor hem söylüyor.Tartışma üretilmiş midir üretilmemiş midir.Benim gördüğüm insanlık medya bombardımanı ile filmler ,kitaplar,bilinçaltı mesajlar,bil gates şu bu vasıtasıyla uzun süredir bir virüs salgınına hazırlanıyor.Neden hazırlandı ilk soru bu.İkinci soru bu virüsü suni olarak üretmek mümkünse birileri bu işi yapmış mıdır.Bunlar en can alıcı sorular.Cevaplar kişisel olarak değişir tabi.
    Hocam, ben bu virusun, dunya yasli nufusunu azaltmak amaciyla suni urtildigine ihtimal veriyorum sahsen.

Davos dahil, uluslarasi bir cok toplantida, gun gecmiyordu ki, dunya nufusu konu edilmesin.

Cok dile getirildi, bu konuyla ilgili filmler yapildi vs.

Ayrica Cin'in nufusunun azalmasi, su an mevcut rejimi cok rahatlatacak bir gelisme olacaktir.

Diger taraftan, yaslanan nufus, emeklilerin uzun yasamasi ve hizlanan teknoljik gelisme, surekli is gucu tasarruf etmeye devam ediyor.

Bu nedenlerle, hicbir ulke artik sosyal guvenlik hesabini tutturamiyor.

Avustralya ve Kanada disindaki hemen tum ulkeler bu konuyu sikca dile getiriyorlar.

Cilgin bir dusunce gibi geliyor olabilir, ama cinayet davalarinida bile, bu olumden en cok kim istifade ediyor diye incelemeye basliyorlar.

O yuzden, neden olmasin diyorum.

4. Aids konusunda da bu tartismalar oldu.

Afrika kitasini mahvetti bu aids.

Dusununce, afrikada nufus cok hizli artiyor, acaba bunu durdurmak icin mi uretildi demeden gecemiyor insan.

Aids hasta sayisinda, afrika'da, oyle ulkeler var ki, nufusun %70'i aids le bogusuyor.

Bu durumda sormak lazim, Avrupali daha ahlakli mi yasiyor da, bu bela, avrupa'da bu kadar az ?

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn samreit bu işten anlayan her uzman bu virüsün laboratuvarda üretilmesinin mümkün olduğunu hem biliyor hem söylüyor.Tartışma üretilmiş midir üretilmemiş midir.Benim gördüğüm insanlık medya bombardımanı ile filmler ,kitaplar,bilinçaltı mesajlar,bil gates şu bu vasıtasıyla uzun süredir bir virüs salgınına hazırlanıyor.Neden hazırlandı ilk soru bu.İkinci soru bu virüsü suni olarak üretmek mümkünse birileri bu işi yapmış mıdır.Bunlar en can alıcı sorular.Cevaplar kişisel olarak değişir tabi.
    Laboratuvarda üretilebilir büyük ihtimal, ona bir sey diyemem. Anlatmak istedigim su ana kadar bu virüsün yapisinda yapilan arastirmalar sonucunda henüz böyle bir bulguya rastlanmadigi. Tam tersine dogal olarak ortaya ciktigi daha agir basiyor. Ancak yolunu cikaramadilar henüz. Ilerde belki daha iyi sonuclar alip öyle veya böyle cevabini verebilirler. Bir cok kurum tarafindan arastirildigi icin saklama ihtimalide düsük (ne cikarsa ciksin).

6.  Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Laboratuvarda üretilebilir büyük ihtimal, ona bir sey diyemem. Anlatmak istedigim su ana kadar bu virüsün yapisinda yapilan arastirmalar sonucunda henüz böyle bir bulguya rastlanmadigi. Tam tersine dogal olarak ortaya ciktigi daha agir basiyor. Ancak yolunu cikaramadilar henüz. Ilerde belki daha iyi sonuclar alip öyle veya böyle cevabini verebilirler. Bir cok kurum tarafindan arastirildigi icin saklama ihtimalide düsük (ne cikarsa ciksin).
    Netflix'te, Mossad'i anlatan 3 bolumluk bir dizi var.

Oradan ogrendim.

Suikast yapilacak kisinin derisine sadece bir sivi suruluyor, ve adam oluyor.

Olumden sonra ilk 15 dakika gectiginde, olum nedeni hic bir surette belilenemiyor.

Tabi ki bunu surmek icin oyle mizansenler sahneleniyor ki, sanki, siyasi nedenlerle adamin ustune, elindeki kola sisesi ile kola serpiyormus gibi davranan biri var. Hedefteki adam bakiyor, kolayi bosallti, bir sey olmaz diye dusunuyor.

Bir diger konu da, bu virusun, vucut direnci dusuk insanlari goturmesi.

93 yasinda iyilesen var.

Yani adam bu formulu yaparken, saglik sistemine yuk olacak yaslilar gitsin diye dusunmus sanki.

Bill GATES neden son 4 yildir, konustugu panelde bir salgindan soz ediyor ?

Paranoyak eder bu konu adami.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Netflix'te, Mossad'i anlatan 3 bolumluk bir dizi var.

Oradan ogrendim.

Suikast yapilacak kisinin derisine sadece bir sivi suruluyor, ve adam oluyor.

Olumden sonra ilk 15 dakika gectiginde, olum nedeni hic bir surette belilenemiyor.

Tabi ki bunu surmek icin oyle mizansenler sahneleniyor ki, sanki, siyasi nedenlerle adamin ustune, elindeki kola sisesi ile kola serpiyormus gibi davranan biri var. Hedefteki adam bakiyor, kolayi bosallti, bir sey olmaz diye dusunuyor.

Bir diger konu da, bu virusun, vucut direnci dusuk insanlari goturmesi.

93 yasinda iyilesen var.

Yani adam bu formulu yaparken, saglik sistemine yuk olacak yaslilar gitsin diye dusunmus sanki.

Bill GATES neden son 4 yildir, konustugu panelde bir salgindan soz ediyor ?

Paranoyak eder bu konu adami.
    Virüsler tehlikelidir. Mutasyon geçirir. Laboratuvarda ürettiğin bir virüsün daha sonra seni vurması oldukça olasıdır. Bu nedenle bu işe sadece deliler ve teröristler bulaşır. Bence eldeki virüsü ya insan hatası yada art niyetle ellerinden kaçırdılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Virüsler tehlikelidir. Mutasyon geçirir. Laboratuvarda ürettiğin bir virüsün daha sonra seni vurması oldukça olasıdır. Bu nedenle bu işe sadece deliler ve teröristler bulaşır. Bence eldeki virüsü ya insan hatası yada art niyetle ellerinden kaçırdılar.
    O halde neden ABD ve Rusya, karsilikli olarak, en olumcul virusleri, donmus olarak sakliyor ?

Bunlar ya deli, ya da insanlik dusmani, baska aciklama olabilir mi ?

Sayfa 41/1001 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •