Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 587/1014 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Mağdurlar isyan etti: 'Bizi soydu soğana çevirdi!'
    İstanbul Bayrampaşa`daki Caprice Gold ile Maldivler`deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişiyi dolandırıldığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılanmasına devam edildi. Mahkeme heyeti, dava dosyasının bilirkişiye gönderilmesine karar verdi. Mağdurlardan Yakup Terzi, "Fadıl Akgündüz bizi soydu soğana çevirdi. 4-5 senedir bizim hakkımızı yiyor" dedi.
    http://www.hurriyet.com.tr/magdurlar...virdi-40631339

Bunlar kendilerine MAĞDUR diyorlar, bunlara mağdur denmesi için BİLMEDEN GÜVENEREK BİRİLERİNE PARA KAPTIRMAK gerekir .
    Herifin ne kenef olduğu daha önceden belli iken sen hala kör güzüme hesabı gider bu dolandırıcı , hırsıza para kaptırırsan sana mağdur değil beter ol denir. Acınacak halleri yok hala mağduruz da mağduruz diyerek gazetelere çıkıp yardım bekliyorlar. Memlekette bunlardan bol miktar varken zaten KAZIKLAMASAN enayisin...
    Umutabi hukuk aptallarin da hakkını korumalıdır. Çünkü aptal olmak insanın kendi iradesinde gerçekleşmez.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Umutabi hukuk aptallarin da hakkını korumalıdır. Çünkü aptal olmak insanın kendi iradesinde gerçekleşmez.
    Evet güzel bir noktaya parmak bastınız HUKUK aptallarında hakkını korumalıdır tabi HUKUK varsa.

3. Dindar kisvesi altinda birbirlerini soyuyorlar is'te.

Birakin soysunlar.

Mustehak bunlar.

Fotografta arka planda uzun gencin kiyafetini gordunuzmu ?

Militanlik yapmak yerine gozunu acmaliydi.

Alıntı Originally Posted by HISIM Yazıyı Oku
    Dindar kisvesi altinda birbirlerini soyuyorlar is'te.

Birakin soysunlar.

Mustehak bunlar.

Fotografta arka planda uzun gencin kiyafetini gordunuzmu ?

Militanlik yapmak yerine gozunu acmaliydi.
    Af buyrun yazınızdan alıntı yapıyorum sadece sizinle aynı hisleri paylaşarak diyorum ki `beter olsunlar` .. Herifin dediğine bak `insanlar FIDIL`a İslami duygularına güvenerek para yatırmış`. Müslümandan terörist olmayacağı gibi HIRSIZDA olmaz dersen ahanda böyle ..lar adama. Son söz herkes layığını yaşar.

5.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Sayın Bahri , İstanbullu iseniz merkezi siteler derken merkez olarak nereleri baz alıyorsunuz ?
    ankaradayım istanbul konusunda pek bilgim yok iç erenköy tarafını biliyorum sadece orada da dediğim tez aynen geçerli

6. Pardon erenköy demek istedim

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    ankaradayım istanbul konusunda pek bilgim yok iç erenköy tarafını biliyorum sadece orada da dediğim tez aynen geçerli
    Ankara`ya selam
    :

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Pardon erenköy demek istedim
    Demek İstanbulda da Avrupa tarafına geçmiyorsunuz Anadolu Türkün yurdu...

Sayfa 587/1014 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •