Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 61/1014 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 481 - 488 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1. Arkadaş ben maaş×ev fiyatı ilişkisi kurmadım ki. Ne anlatıyorsun.
    Ben diyorum ki bahsettiğin batılı standartlar bize gelse bizde de en düşük maaş 2000 usd olur.
    Sen diyorsun ki ev fiyatlarının maaş ile ilgisi yok.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    E alsana o zaman? Yapmadın mı hala dünyalığını? Anca çan çan çan boşbeleş muhabbet :D

Tipik gurbetçi. Türkiye şöyle güzel, böyle süper... E gel o zaman? Gelcem gelcem bi ara.

Yaw hee hee
    gurbetciler sence yalanmi soyluyor?

hic sanmiyorum. Almanya olsun Amerika olsun gormus adam ne kadar rezil oldugunu zavalli oldugunu gormus

ama donemez cunku duzenini kurmus. Beni 46 yasinda kim ise alir Istanbulda?

3. İşe ne gerek var, al 3-4 tane 1+1 ver kiraya. Kiracıları takip etmek olsun işin.

Nasıl olsa vergi mergi komik oranlarda.

Evet gurbetçilerin çoğu ikiyüzlü bu arada.

Ahmetg Guest
    30 yaşındayım. Keşke ergen olsam.

60bin $ çıkamadın mı yani? Linkini attığım ev gibi evin varsa iyi para yapıyorsun demek ki orada.
    hersey para degilki

ABD de hicbir sirket senede ayni anda 2 haftadan fazla tatil hakki vermez. E ben 13 saat ucucam TR ye jetlag den olucem ne zaman tatil yapicam 2 haftada

Yani parami harcayamiyorum. Para tek basina bir sey ifade etmiyor. 1 ay izin almaya kalksan isten atarlar adami.

Baktik TR ye gelemiyoruz cunku yol uzak dedikki esimle, meksikayi deneyelim. Allahim bu kadar kazma bir ulke olamaz

4 gun kaldim adam gibi yemek bulamadik. Adamlar turizm ve hizmet konusunda TR den 4 milyon yil geriden geliyorlar. O kadar geri o kadar pis ve o kadar duzensizlerki bir daha asla gitmem. Zaten yuzemedim cunku deniz yok heryer kopekbaligi uzerine adam gibi yemek yiyemedik. Trafik, hava kirliligi sonra guvensiz sehirler. Turkiye fersah fersah ileride arkadas. Ulan ne sansli bu avrupali turistler. Meksikada karsilastigim Avrupali turistlere Turkiyeyi sordum. Adamlarin gozu buyuyor ne kadar muhtesem ne kadar guzeldi. Dedimki meksikayla karsilastirirmisin? Dedilerki Turkiye milyon yil ileride. Mukayese olmaz. Bulmuslar Turkiyeyi ohhh gel keyfim gel. Ah ulan ah...

Meksikada otelde verdikleri yemegi Istanbul daki sokak kopeginin onune at yemin ediyorum yemez. insanlar Turkiyeye hayransa bir sebebi var. Iste o yuzden Istanbul komik derecede ucuz.

5. Pes arkadaşım.

Yok sana cevap mevap daha. Tamam köpekbalığı tamam.

Adam ultratroll çıktı Rıza baba.

Ahmetg Guest
    Pes arkadaşım.

Yok sana cevap mevap daha. Tamam köpekbalığı tamam.

Adam ultratroll çıktı rıza baba.
    troll falan degilim

24 sene boyunca yuzemeyince siyiriyor insan.

TR de cingenelerin girdigi denize burada milyonerler giremiyor, nasil girsin yokki...

sonra gelde kafayi yeme...

cebinde parasi olup TR deki denize girecegine Miami ye tatile gelenleri dunyanin en aptal insani ilan ediyorum buradan

Bir zamanlar Avrupalı turistler ile dolup taşan İstiklal Caddesi&Tünel küçük Suriye olmuş adam hala yabancılar İstanbul'dan ev alıyor diyor.
    Ama Suriyeliler artık yabancı değiller ki , gardaş ! onlar gardaş ! , hattam ! en yakın zamanda vatandaş olacaklar, hemide TÜRK` den daha fazla imtiyaza sahip vatandaşlar. Alışsak iyi olacak yeni vatandaşlarımıza ,bir batında 10 çocuk doğurarak gelecek yıllarda yeni belamız olabilirler , PKK sempatizanı, kendini bu ülke vatandaşı olarak bir türlü hissetmeyen hainlerimiz yerine belkimde bunlar geçecek , hatta PKK sempatizanı hainlerimizi bunların yanında mumla bile arayabiliriz. Abd Türk uçaklarında kabin yasaklarını koyarak koskoca Türkiye cumhuriyetini hangi ülkelerle aynı sınıfa soktu !.. Neysem beton iyidir, herkesin bir betonu olmalı, hatta parası çok olanın onlarca olmalı, İSTANBUL Amerikalı forumdaşımızın dediği gibi sudan ucuz...

8. Şunu merak ediyorum. TR'nin cennet olduğunu oraların tu kaka olduğunu anlamanız 24 sene mi sürdü. "E geri gelsenize" çağrılarına hep bu bahaneyi öne sürüyorsunuz da.
    İktisatta ücretin gelir ve ikame etkisi kavramları vardır. Belli ücret seviyesine kadar kişi daha fazla çalışıp daha çok kazanmak ister. Belli seviyeden Sonra ne yapacağım bu kadar parayı biraz kendime vakit ayırayım der.
    Bence siz de pek çok maddi beklentinizi karşılamış ve "yeter artık bu kadar, memlekete döneyim de kendime vakit ayırayım" moduna girmişsiniz. O yüzden de memlekette herşey dört dörtlük görünüyor size.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 61/1014 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •