Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 904/1014 İlkİlk ... 4048048548949029039049059069149541004 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 7,225 - 7,232 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1. Betoncular dolarımın bir kısmı ile isterseniz beton alıp sizi rahatlatayım,yannız peşin fiyat üzerinden %65 indirim yapacaksınız,o zaman alırım

2.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    http://www.karar.com/ekonomi-haberle...irlandi-737223
    Bi de böyle düşün

mesela doviz buroları ve kuyumcular doları veya altını faizsiz 84 ay taksitle verseler
    bu mutayitler neden altın yumurtlayan tavuklarını faizsiz 84 ay taksitle verir.
    misal powerpc ye desek 84 ay faizsiz dolar alır mısın desek ne yapar
    Sayın Byccx,ben bunun da ucuz bir satış tekniği olduğunu düşünüyorum,1 birim e mal ettiğin ürüne ,5 birim fiyat koy ondan sonra faizsiz taksitle veriyorum de,hem faiz hassasiyeti olan hem de normal banka kredisi ödemesi ağır gelen vatandaşı topla ,ama artık gerçekten alıcıların seçici olduğunu düşünüyorum,istediği kadar faizsiz satsın,insanlar net 38 m2 1+0 daireye 390 bin tl+1200 tl aidat verip almaya artık pek gönüllü değil...

3. Dun bir tane musterim 2 sene once 30.000 dolar kiracisi olan ( 100bin tl ) ,en son kiracisi 54 bin tl odeyen cafeyi 25 bin tl aylik kira bedeli ile devraldi .2 yilda sozlesme yapti.

4.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Sayın Byccx,ben bunun da ucuz bir satış tekniği olduğunu düşünüyorum,1 birim e mal ettiğin ürüne ,5 birim fiyat koy ondan sonra faizsiz taksitle veriyorum de,hem faiz hassasiyeti olan hem de normal banka kredisi ödemesi ağır gelen vatandaşı topla ,ama artık gerçekten alıcıların seçici olduğunu düşünüyorum,istediği kadar faizsiz satsın,insanlar net 38 m2 1+0 daireye 390 bin tl+1200 tl aidat verip almaya artık pek gönüllü değil...
    yanlış anlaşıldım.
    demek istediğim konut o kadar değerli ise neden bu kadar taksitle satıyorlar demek istedim

5.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    yanlış anlaşıldım.
    demek istediğim konut o kadar değerli ise neden bu kadar taksitle satıyorlar demek istedim
    neyi değerli olacak 100bine malolanı yıllardır 500000'e sattılar. bu sadece bir örnek oranlama için verdim.karlarından biraz vazgeçip yeni enayiler arıyorlar.Ben ev almak için AKP nin gitmesini bekliyorum,o zamanki enkazda çok çok ucuza fırsatlar olacak.

6.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    yanlış anlaşıldım.
    Sizin ne demek istediğinizi anladım,ben de konuya başka bir açıdan yaklaştım,saygılar...

7.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    Bu proje aslında ABD isteği ile yapılıyor,biliyorsunuz ABD boğazları kafasına göre kullanamıyor,ama bu kanal ile istedikleri gibi karadenize çıkacaklar. Bizim örgütlü cehalet ABD nin hiç bir isteğini geri çeviremedikleri için bunu ranta çevirdiler. ABD bunlara az bile yapıyor,yine çok insaflılar ben olsam neler neler isterdim.
    bravo, işin aslını açıkça yazmış power arkadaş, ne de olsa londra'dan tüyo alıyor.. yani neymiş ? amerikan donanması istediği gibi karadeniz'e çıkabilsin diye kazılıyor bu kanal.. işin esası buymuş, öğrenmiş olduk, teşekkürler.. uluslararası siyaset, strateji falan bilmek ayrı bir meziyet, büyük resmi görmemizi sağlıyor.. bu hesaba göre afrin operasyonu da aslında amerikalıların dikte ettiği bir iş olmalı, kim bilir hangi gizli amerikan planına uygun olarak yapılıyor ? belki power londra kankalarından işin aslını öğrenir de bize anlatır..

Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    bravo, işin aslını açıkça yazmış power arkadaş, ne de olsa londra'dan tüyo alıyor.. yani neymiş ? amerikan donanması istediği gibi karadeniz'e çıkabilsin diye kazılıyor bu kanal.. işin esası buymuş, öğrenmiş olduk, teşekkürler.. uluslararası siyaset, strateji falan bilmek ayrı bir meziyet, büyük resmi görmemizi sağlıyor.. bu hesaba göre afrin operasyonu da aslında amerikalıların dikte ettiği bir iş olmalı, kim bilir hangi gizli amerikan planına uygun olarak yapılıyor ? belki power londra kankalarından işin aslını öğrenir de bize anlatır..
    bence o zarfı yemez
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 904/1014 İlkİlk ... 4048048548949029039049059069149541004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •