Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 47/1014 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 369 - 376 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    Sadece 2 şey söyleyeceğim.
    Öncelikle yaklaşık %50'si kayıtdışı olan bir ülkede pek çok veri anlamsızdır. TR'de sokakta yatan aç dolaşan insan sayısı az ise bu devlet bişey yaptığı için değil halkın birbirine yardımı sayesindedir.
    İkinci olarak da TR'de son 30 yılda %99'un kazandığı ne var merak ediyorum.
    gönderildi.

O zaman sadece 2016 yılında satılmış 1,3 milyon ev ve 1 milyon sıfır arabayı kim aldı?

2. Abd ile ilgili tartışmalara baktım ....
    Neden Hep Kötü veriler Konuşuluyor anlamıyorum ... ben bambaşka Bir örnek vereyim .... Steve Jobs .. Sadece Apple'ın piyasa değeri 700 milyar usd'nin üzerinde ... Steve Jops burada veya kökeni olan suriyede yaşasa nerede olurdu ...

Faceboook 'un kurucusu iş teklifi için Abd'nin en büyük şirketleri arıyor adam yatıyorum sizinle konuşmak istemiyorum deyip telefonu yüzlerine kapatabiliyor ... 2 sene içinde dünyanın en ebüyük teknoloji firmalarından biri doğuyor ...

Ben hiç gitmedim ancak Kardeşim gitti 2016 model bir ford mustang kiralayıp 1 ay kadar araba ile eyalet eyalet gezdi bu sene ....
    İlgisini çeken asgari ücret sahibi bir insan floridada saati 8 usd gibi dedi .... Aşağıdaki aracı 1 yıllık maaşı ile alabiliyor dedi ...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...82137130/detay

Buda abd fiyatı ;

https://www.carsforsale.com/vehicle/details/28891393

3.  Alıntı Originally Posted by cevdetpaşa Yazıyı Oku
    O zaman sadece 2016 yılında satılmış 1,3 milyon ev ve 1 milyon sıfır arabayı kim aldı?
    %1

Sent from my SM-A710F using Android mobile app

4.  Alıntı Originally Posted by hissedar001 Yazıyı Oku
    Türkiyenin asıl gücü kayıt dışı olduğu için Türkiyenin gücünü kimse doğru olarak ölçemiyor.
    Batı, Türkiyenin kayıtiçi gücüne bakarak küçümsüyor. Ancak Türkiyenin neredeyse bir yada birkaç Avrupa ülkesini satın alacak büyüklükte kadar kayıt dışı bir gücü var.
    Son zamanlarda devlet bu kayıt dışı gücü kayıt altına alacak bir çok yol denedi. Mesela bankalarda fiziki altın toplamak için kampanyalar yaptı. Ancak epey zaman alacak gibi.
    Kayıtdışı güc değil zayıflıktır.
    Devlet ülkede kim ne kazanıyor ne harcıyor bilmiyor ise bu onun güçsüz olduğunu gösterir.

5.  Alıntı Originally Posted by hissedar001 Yazıyı Oku
    Kaç yıldır televizyon seyretmiyorsun?
    Türkiyedeki 3 milyon suriyeliyi şimdiye kadar duymadıysan tabi sömürü var diyebilirsin. O duvar sınırdan teröristlerin geçmesini zorlaştırmak için yapıldı.
    3 milyon Suriyelinin hepsi şuan sigortalı işlerde güzel maaşlara çalışıyorlar, ev kiralamak istedikleri zaman seninle benimle aynı parayı ödeyerek ev kiralayabiliyorlar değil mi?
    Bu sömürü değil de nedir?

6. Mesela yastık altında tonlarca altın var. Bu niye güçsüzlük olsun. Düşünmeden yorum yapmayın.

Kayıtdışı güç zayıflık değildir kontrolsüz güçtür, potansiyeldir.
    Bunlar Avrupadaki gibi kayda alınırsa Türkiyenin gerçek gücü ortaya çıkar.

Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    Kayıtdışı güc değil zayıflıktır.
    Devlet ülkede kim ne kazanıyor ne harcıyor bilmiyor ise bu onun güçsüz olduğunu gösterir.

7. Türkiye Suriyenin petrolünü çalıp suriyelileride Avrupaya göndermiş olsa sömürü yapmış oluruz.
    Senin neyden bahsettiğini bilemiyorum. Anlamsız cümleler yazmışsın.

Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    3 milyon Suriyelinin hepsi şuan sigortalı işlerde güzel maaşlara çalışıyorlar, ev kiralamak istedikleri zaman seninle benimle aynı parayı ödeyerek ev kiralayabiliyorlar değil mi?
    Bu sömürü değil de nedir?

8. Adam daha sömürülenin Türk vatandaşları olduğunu anlamamış !

Bırakın kendi haline ...
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 47/1014 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •