Sayfa 105/1001 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 833 - 840 arası.

Konu: Viop-XX

1. İlaç ve gıda sektörü artı da. Muhtemelen corona için ikinci bir dalga bekleniyor.. Amerika protestoları sanırım tepkiyi buraya çekmek için.
    Hava yollarının düşmesi, sat a girmesi, gıda ve ilacın yükselmesi onaylıyor gibi..

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Veri kötü gelmesi iyi oldu.
    Bir gün sen de short giyeceksin...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    nasıl bir gerizekalılıktır bu ya? konut kredisi düştü diye millet evine zam yapıyor...nasıl bir aç gözlülüktür bu...kafaya bak sen...

Konut kredisi faiz oranları düşüşü sonrası ikinci el gayrimenkullerde fiyat artışı İstanbul'da %5,95; İzmir'de %5,86; Ankara'da %6,17 seviyesinde - endeksa.com
    6.17 hikaye benim takip ettiğim projelerin en düşük zam oranı %10 da geçen ay 1.1000.000 dedikleri daireye bu ay 1.250.000 fiyat koymuşlar bir başka projede 900.000 dedikleri giriş kata 1.1000.000 fiyat söylüyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Sanayi üretimi Nisan ayında aylık %30.4 ve yıllık %31.4 düştü.

-TÜİK

veriler çok kötü

geçici geçici
    bak millet üretmiyor ama fedekarlık edip işçi çıkarmıyor hatta yeni adam alıyorlar işe işsizlik 500.000 kişimi ne düşmüştü dün
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    6.17 hikaye benim takip ettiğim projelerin en düşük zam oranı %10 da geçen ay 1.1000.000 dedikleri daireye bu ay 1.250.000 fiyat koymuşlar bir başka projede 900.000 dedikleri giriş kata 1.1000.000 fiyat söylüyorlar
    Şahsen 1.5 milyon bir eve vereceğime, oturur 10 tane sağlam temettü şirketi alır, temettülerle en kral evde otururum. Herkesin finansal okurluğu olması şart.

6.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Ben geçen sene yazdım abi sana...Eskişehir'e 30-40 km uzaklıkta, kuş uçmaz,kervan geçmez bir yerde bir yeraltı şehri var. M.Ö 2800'lerden kalma bir yer. Galiba 500-600 senede kazılmış. Rehber bizi bir yerden soktu, böyle devam ederseniz 8 km mi, 16 km mi ilerden çıkarsınız dediydi. Dediğine göre burası ana artnermiş. Buna dik sağa sola galeriler vardı ama içerde kaybolma ihtimali yüksekti. Hemen al decem de yerin altını nasıl alacaz, bilmiyom?
    o mevzuyu hatırlıyorum... orası hisseli tapu mu tek mi bi öğrensene , ona göre durumu değerlendirelim...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Ben geçen sene yazdım abi sana...Eskişehir'e 30-40 km uzaklıkta, kuş uçmaz,kervan geçmez bir yerde bir yeraltı şehri var. M.Ö 2800'lerden kalma bir yer. Galiba 500-600 senede kazılmış. Rehber bizi bir yerden soktu, böyle devam ederseniz 8 km mi, 16 km mi ilerden çıkarsınız dediydi. Dediğine göre burası ana artnermiş. Buna dik sağa sola galeriler vardı ama içerde kaybolma ihtimali yüksekti. Hemen al decem de yerin altını nasıl alacaz, bilmiyom?
    Yer altı devlete aittir.
    Devleti mi kazıklayacan.
    Ben de senin işkembe niye büyük diyom...
    Çok atık attığından olsa gerek.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

8.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Üstünü alıp altını kazacan

Sayfa 105/1001 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •