Sayfa 54/72 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon
Arama sonucu : 572 madde; 425 - 432 arası.

Konu: ANELE - Anel Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Hangi anlamda yazdınız açıklar mısınız? İki tarafa da çekilebiliyor.
    Olumsuz manada yazdım...
    Tabi kâğıdın olumsuz yönü çok diye bu kâğıdın yükselmeyeceği anlamına da gelmiyor ama şaşkınlık veriyor sayın abim...

2.  Alıntı Originally Posted by Egetorik Yazıyı Oku
    Olumsuz manada yazdım...
    Tabi kâğıdın olumsuz yönü çok diye bu kâğıdın yükselmeyeceği anlamına da gelmiyor ama şaşkınlık veriyor sayın abim...
    Daha öncesinde umutluydum 2022 1.ceyrek bilançosuna göre ama 2. Çeyrek gelince kafam netleşti...
    3.çeyrek finansalları önemli...
    Ancak şu an durum iç açıcı değil...
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ...

https://www.tradingview.com/x/d652i0co/

yatırım tavsiyesi olmamakla beraber 6.50 değerine kadar gümbür gümbür gidip düşeceğini düşünüyorum. bilanço falan ilgilenmiyorum şahsen dmsas bilançosu oldukça kötü geldi 2x yapıştırdılar hemen yukarı yönlü. anelede de muazzam mal toplandı o mallar kademe kademe boşaltılacak ancak bu değerlerden değil...
    önemli olan kazançtır. ister satarken ister alırken.

4.  Alıntı Originally Posted by EUPHORIA Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/d652i0co/

yatırım tavsiyesi olmamakla beraber 6.50 değerine kadar gümbür gümbür gidip düşeceğini düşünüyorum. bilanço falan ilgilenmiyorum şahsen dmsas bilançosu oldukça kötü geldi 2x yapıştırdılar hemen yukarı yönlü. anelede de muazzam mal toplandı o mallar kademe kademe boşaltılacak ancak bu değerlerden değil...
    Kimse parasını hayale bağlamak istemez...
    Siz söylüyorsunuz diye demiyorum...
    Yanlış anlaşılma olmasın ancak şirket verileri elimizdeyken göz göre göre sosyal mesafeyi korumamak da covid e davetiye çıkarmak gibi bir şey...
    Hasta ex olmuşsa
    Yeniden dirilecek mi diye yarım saatten fazla kalp masajı yapmak da enerji fiyatlarının bu kadar yüksek olduğu ortamda ne kadar mantıklı olur kararı siz verin...
    İsterlerse , spek yeterli malı toplamışsa götürmek istiyorsa tabii ki Madagaskar a kadar gidebilir...
    YTD

5.  Alıntı Originally Posted by Egetorik Yazıyı Oku
    Kimse parasını hayale bağlamak istemez...
    Siz söylüyorsunuz diye demiyorum...
    Yanlış anlaşılma olmasın ancak şirket verileri elimizdeyken göz göre göre sosyal mesafeyi korumamak da covid e davetiye çıkarmak gibi bir şey...
    Hasta ex olmuşsa
    Yeniden dirilecek mi diye yarım saatten fazla kalp masajı yapmak da enerji fiyatlarının bu kadar yüksek olduğu ortamda ne kadar mantıklı olur kararı siz verin...
    İsterlerse , spek yeterli malı toplamışsa götürmek istiyorsa tabii ki Madagaskar a kadar gidebilir...
    YTD
    Ancak beni bu tuzağa çekemez...
    YTD

6. Abu Dhabi.

Arkadaşlar
    Birazda olumlu tarafından bakalım.
    İştiraki anel Telekom paylarını kaçtan aldı bir bakın derim.
    Birde taahhüt firmaları zarar açıklar en sonda iş bitiminde anormal kar yazar.
    Dışardaki bir fon payı 26.10 su anda en son kap açıklaması üzerine çıktı.
    Şirket patronunda yüzde 44 sanırım
    Birde aileden borsa dışında satılan paylar var.
    Netice olarak hisse fiyatlamasina birde bu yönden bakın derim
    Şirket sahibinin borsada itibarlı olmadığı malum daha önce 75 kuruslu seviyelere indiğini hatırlıyorum.
    Şu anki fiyat anel Telekom binası fiyatı bile değildir sanırım.
    Yt.tv.degildir.
    Sagliklar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,824
    Yıllara dayanan tecrübemle yazayım.
    Tahtanın tek sahibi patrondur. O istemeden kuş bile uçmaz. Bilanço, aldığı işler, bina ederi falan filan hikayedir.
    Götürmek ister ise götürür. Batırmak ister ise batırır. Gerilerde bir yerlerde yazılıdır.2 seviyelerinde alın unutun diye yazmışlığım vardır.
    Sonrasında iyi takip gerekir.
    Tek belalısı olan borsa gündemin hakkından da S.Peker gelince rahatlamıştır.
    Kesinlikle bina ederi hisse ederinin en az 2-3 katıdır. Hiç bir önemi yok.

Sayfa 54/72 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •