Sayfa 22/240 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 1920 madde; 169 - 176 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1. Sayın corcona bende sizinle aynı hislerdeyim. Bence sayın jnothan bizden daha ok merak ediyordur. Nede olsa herkes hissesi kadar kazanır. Yatırım tavsiyesi değil aman ha

2.  Alıntı Originally Posted by Torik Yazıyı Oku
    Sayın corcona bende sizinle aynı hislerdeyim. Bence sayın jnothan bizden daha ok merak ediyordur. Nede olsa herkes hissesi kadar kazanır. Yatırım tavsiyesi değil aman ha
    Şirketin daha binde biri bizim değil. Ocakta tenceremiz var, ısınıyor ama içindeki mercimekler çatlamıyor, tam çorba olmuyor. Bizim yolumuz, tadımız, tuzumuz kalmamış.
    ...

3. 3-4 araştırma raporu okudum. Brisa'nın 2. çeyrek kar tahmini 2 milyon civarında. Yani satışların düşüşüne istinaden yüksek kar beklemiyorlar bu çeyrek için. Tabii bu sadece son 3 ay. İlk çeyrekteki 70 küsür milyonun üzerine eklenecek.

Geçici sarsılmalar olsa da, uzun vadede önümüzün açık olduğunu düşünüyorum. Eğer olur da 10 lira altına gelirse küçük de olsa eklemeler yapma niyetindeyim.
    ...

4. Sayın jnothan şu raporları bizde görsek fena olmaz.

Güniçi>Yüksek:12.31, Düşük:12.02 Kapanış:12.04

Muhtemelen bilanço iyi gelmeyecek gibi, hergün aşağı geliyor sürekli.
    Elimizde patladı yine..Nikah mı kıydın eşşoğlusu sat gitsin ne güzel yükselmişti işte !

YTD değildir

6. Sayın jnothan raporlarida ekleyin lütfen. 2 milyon tahminini bilanço gelince hatırlatacam size. Yatırım tavsiyesi değil.

7.  Alıntı Originally Posted by Torik Yazıyı Oku
    Sayın jnothan raporlarida ekleyin lütfen. 2 milyon tahminini bilanço gelince hatırlatacam size. Yatırım tavsiyesi değil.
    Baska bir topicte baska bir arkadas paylasmis. Bugun denk gelince inceledim biraz. Raporlarin oldugu linki asagida bulabilirsiniz. Dilerim 2 milyon gelmez, raporlar yanilir ve sizin iki ceyrek toplamda 200 milyonluk beklentiniz gerceklesir (sanirim boyle bir sey bekliyorsunuz). Bunu ben de cok istiyorum cunku bu kagidi temettu icin tutuyorum. Fakat maalesef etkisine de inanmadigim pandemi sacmaligi yuzunden piyasalar yavasladi. O nedenle benim kendi senetlerim icin iyimser beklentilerim 2021 yilindan sonraki yillar olacak.

Raporlar asagida, asagidaki raporlardan bir tek Garanti'ninkinde Brisa ele alinmis. 2. çeyrek 2020 kar tahmini olarak geciyor 2 milyon lira. Baska raporlar da okudugumu hatirliyorum, denk gelirsem onlari da koyarim.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...76#post4620176
    ...

8.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Bizim yolumuz çileli, uzun, karlı. Siz diyin 2030, ben diyeyim 2040. O zamanlara ne ola, hayrola.
    Potansiyel ciro 60.000.000.000
    Potansiyel kar 6.000.000.000

Doğru mudur hocam?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 22/240 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz