Sayfa 229/262 İlkİlk ... 129179219227228229230231239 ... SonSon
Arama sonucu : 2091 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    hissede dümen dönüyor. patron dürüst değil. bilançoyu açıklamayan üçkağıtçı şirketler bir de arsan kaldı. full malla bu şirketin bilançosuna falan girilmez diyip bugün 5.10 15 arasından elimdekinin yarısından az fazlasını sattım. 4.50 ye gelirse geri alırım gelmezse bir daha bu kadar yüklü bulaşmamayı düşünüyorum. tamamen silip atmam elimde biraz bırakırım ama fiyat çok cazip bir yere dönmezse çıktıklarımı geri dönmüycem artık. ytd.
    4.45-4.55 arasından sattığımı geri aldım. şu satın almadan dolayı geri almak mantıklı değildi ama inatlaştım. muhtemelen inatlaştığım için pişman olcam ama planıma sadık kalmak istedim sanırım. mantıklı olmamasının bir nedeni de şuanda bir sürü ucuz kağıt var. bu kağıt bölünmeden önceki 8 seviyesinde. bölünmeden önce 10 lirayken ucuzdu ama şuanda bölünmeden önce 8 e denk gelmesine rağmen başka ucuz kağıtlar olduğundan aslında pahalı.. ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    4.45-4.55 arasından sattığımı geri aldım. şu satın almadan dolayı geri almak mantıklı değildi ama inatlaştım. muhtemelen inatlaştığım için pişman olcam ama planıma sadık kalmak istedim sanırım. mantıklı olmamasının bir nedeni de şuanda bir sürü ucuz kağıt var. bu kağıt bölünmeden önceki 8 seviyesinde. bölünmeden önce 10 lirayken ucuzdu ama şuanda bölünmeden önce 8 e denk gelmesine rağmen başka ucuz kağıtlar olduğundan aslında pahalı.. ytd.
    Pişman olacağınızi sanmam, yönetimden de geri alımlar var ve isleyiste tekstil tarafı zayifken bile güçlü bilanço geldi şu anda da 5 fk ve baz etkisi ile yeni bilançoya gidiyoruz

3.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Pişman olacağınızi sanmam, yönetimden de geri alımlar var ve isleyiste tekstil tarafı zayifken bile güçlü bilanço geldi şu anda da 5 fk ve baz etkisi ile yeni bilançoya gidiyoruz
    sirketin bilanco vs si ile ilgili sorun yok. bilancolar fiyatina yansimiyor, daha da onemlisi sirketin kasayi bosalttilar. 117 milyonluk halka acik olmayan kendi sirketlerinden pahali bir satin alma yaptilar, arsanin kasasini bosalttilar yani. uzun sure iflah olacagini sanmam. ben duygusal davranmakla hata yapiyorum farkindayim ama gicik oldum. aldim ekrani kapattim. takip etmiyorum artik. ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    satin almalar da tam olarak goz boyama ayrica. satin aldigi devenin kulaginin tuyu.. bende onun aldigindan fazla var.

5. Bu bakış açısıyla bu kadar yüklü alım yapmanız garip sayın tembeles, hakkınızda hayırlısı olsun inşallah beraber kazanırız

6.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Bu bakış açısıyla bu kadar yüklü alım yapmanız garip sayın tembeles, hakkınızda hayırlısı olsun inşallah beraber kazanırız
    kagitta 11 bucuga giderken de yukluydum, duserken de yukluydum. cunku rasyolar iyiydi ve iyi de gelmeye devam edecegini bekliyordum. bilancoyu uzatmasindan killanip yarisini sattim, satarken de 4.50 ye gelirse tekrar yigilirim diye dusunuyordum. 4.50 ye geldi tekrar yigildim. bu sirada planimi degistirmesi gereken onemli bir gelisme oldu 117 milyonluk uckagit dondurduler. ama malesef son alimda duygusal davrandim. son satin alimim b3nce de garip, ama bi ekrani kapatip sansimi deniycem.

7. patronun dün aldıgı hisse adetine bak.kap ıda ögleden sonra atıyor.topu topu 7602 lot almış.:)) resmen akedas hisse devri göze batmasın diye algı yapıyor.7602 lot hisse aldı diye kapla aniden mübarekk 1 milyon lot hareket hacim olup fiyat geri geliyor.resmen dalga geciyorlar.
    bu arada önemli bir detay ver.son 2 kaptır farsan üzerinden alıyor.Farsanla bagı kalmıyor dedik ya.meydana çıkmasın diye algı peşinde.1 haziranda kap atıyon hisseler ortak şahıslarında.farsan gözükmüyor.demekki sonradan dikkat cekecek diye tekrar farsanamı devrettiler nedir bilemedim.
    en azından fiyatı kapı atmadan önceki seviyelere cekinde ky magdur olmasın.

23/06/2021 - 23/06/2021 tarihinde ARSAN TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. payları ile ilgili olarak 4,43 - 4,43 TL fiyat aralığından 7.602 TL
    toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu
    işlemle birlikte ARSAN TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 23/06/2021 tarihi itibariyle %41,03
    sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
    Son düzenleme : yuzdeoncu; 24-06-2021 saat: 15:47.

8.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    patronun dün aldıgı hisse adetine bak.kap ıda ögleden sonra atıyor.topu topu 7602 lot almış.:)) resmen akedas hisse devri göze batmasın diye algı yapıyor.7602 lot hisse aldı diye kapla aniden mübarekk 1 milyon lot hareket hacim olup fiyat geri geliyor.resmen dalga geciyorlar.
    bu arada önemli bir detay ver.son 2 kaptır farsan üzerinden alıyor.Farsanla bagı kalmıyor dedik ya.meydana çıkmasın diye algı peşinde.1 haziranda kap atıyon hisseler ortak şahıslarında.farsan gözükmüyor.demekki sonradan dikkat cekecek diye tekrar farsanamı devrettiler nedir bilemedim.
    en azından fiyatı kapı atmadan önceki seviyelere cekinde ky magdur olmasın.

23/06/2021 - 23/06/2021 tarihinde ARSAN TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. payları ile ilgili olarak 4,43 - 4,43 TL fiyat aralığından 7.602 TL
    toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu
    işlemle birlikte ARSAN TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 23/06/2021 tarihi itibariyle %41,03
    sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
    yuzdeoncu kardesim patron ve tahtaci uckagitci dolandirici. pahali oldu ama durust olmayan patronun sirketine yatirim yapilmazi ogrendik. bu sirkete yatirdigim parayi yok sayiyorum, gidene kadar yuzune bakmayacagim. bundan sonra da patronu durust olmayan sirkete tek kurus yatirmiycam.

Sayfa 229/262 İlkİlk ... 129179219227228229230231239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •