Sayfa 743/1004 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 5,937 - 5,944 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. Yabancıların tavhl aşkını anlayamıyorum, o kadar alış başka hisse de olsa X2 olmadan toplayamazlardı
    buradan şunu çıkarıyorum, demek ki satmak isteyen de çok, bakalım hangileri akıllı davranmış olacak
    borsadaa herkes kendi yaptığının doğru olduğunu düşündüğü için yapar.

2. SARKY
    Bugün geç saate kadar tavan olmayıp rekor hacimle tavana yakın kapatsalar güzel olur selecte onu 11 lerde yaptılar.
    sayın REX gibi arkadaşları öyle döktüler.
    teknosa da öyle oldu ben patron satışları olabilir diye yorumlamıştım, değilmiş dökme hareketiymiş.
    onlarda güçlü beklenti var, sarky da öyle bi şey yok
    bakır fiyatları olabilir belki.

3. Sabah sabah serik sahilden CUPRA lari aldik..kismetse aksama taze çekilmiş yas üzüm şeyi ...
    Herkese günaydın hayırlı seanslar

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

4. dmsaş sarky'nun iştiraki diye ona dalanlar hisse de öyle dalınacak bi durum yok.

5. selece ciddi hareket getiren şey aşı'nın muhafaza edilmesiyle alakalı, hamallıktan öte bir DURUM.
    AŞI'nın muhafza şekli konuşulmaya başlandığında uyanmalıydık, maalesef onu akıl edemedik.

6. polho da da bir tarafa sert hareket olabilir ne tarafa olacak belli değil, takasda mal toplanma gözlemlenmiyor.????????

7.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    vay arkadaş...

Katar'a banka, borsa, fabrikanın ardından at spermi de sattık.

https://www.haberler.com/katar-a-ban...773496-haberi/
    Kayip selec te 2 haftada 140 bin tl oldu...dahada artacak gorunuyor..

8.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    dmsaş sarky'nun iştiraki diye ona dalanlar hisse de öyle dalınacak bi durum yok.
    Dmsas bende var 2 numarali amiral gemim...

Sayfa 743/1004 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •