Sayfa 156/1004 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by Çalı arkasından orta Yazıyı Oku
    Para eden, bilgi ve doğru zamanda doğru yerde olmakla alâkalı diye düşünüyorum, bugün Dünya'da bilgiye ulaşmak kolay,istihbarat teşkilatlarının bile bilginin %90 ni açık kaynaklardan aldığı bir çağdayiz .Birinden bilgi alırsın , teyit etmek için araştirirsin, doğru olduğuna ikna olursan bilgi kaynağına inanırsın. Bu birinin peşinden gitmek anlamına gelmez.
    Ayrıca, burada bir şirkete güvenerek ortak olma durumu var.Yani bir şirketin peşine takılma durumu oluyor...Amaç ne? Nasiplenmek...Tabi nasipse! ALLAH'a emanet olun...
    şu an polho ile gkyho hariç
    benim seçip alıp kazanmadan sattığım hisselrin bir çoğu kalav dostumun önerdiğiği hisselerden temel veri olarak iyi idi
    performans olarak da onun hisslerinden satıp çıktığı yerlerden çok daha yüksek performans gösterenler oldu..
    bilgininde kamuya açık olanını tercih ederim, ediyorum.

nasip ten başka bir şeyle açıklayamıyorum, çünkü o sattığım hissleri satmadan seans öncesi aklımın ucundan bile geçirmiyordum.

2.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    haklısınız dostum hoş geldiniz

hazır gelmişken benim şu takasına kanıp aldığım polho'nun tekniğine bakarmısınz.
    şimdiden teşekkürler.
    yorumunu özelden yaptı dostum
    buradan da teşekkür edeyim de lafımı yere düşürmediği bilinsin.

3.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    şu an polho ile gkyho hariç
    benim seçip alıp kazanmadan sattığım hisselrin bir çoğu kalav dostumun önerdiğiği hisselerden temel veri olarak iyi idi
    performans olarak da onun hisslerinden satıp çıktığı yerlerden çok daha yüksek performan gösterdiler.

nasip ten başka bir şeyle açıklayamıyorum, çünkü o sattığım hissleri satmadan seans çnvcesi aklımın ucundan bile geçirmiyordum.
    Son bir sene icerisinde ditas,burce,kent,link,despc,tmsn ve en son gedza aldim,.arada başkalarida var ditas 5 tl burce 4 link 14 kent 145 alışlarim oldu ama ditas harici hicbirinde %50 kazanamadim çünkü bekliyemedim.Yanarim bir tek kent gidaya 165 tl den sattim Nasip dedim bende . Alacağımız nefes bile sayılı. Diye düşünüyorum. 1995 yılında Nevşehir'den İstanbula giderken direksiyonda uyuya kaldim , ve büyük bir kaza atlattim, hiç kimsenin burnu bile kanamadi.Nasip yaşamakmiş...Vaya con Dios.Allaha emanet olun ...

4.  Alıntı Originally Posted by Çalı arkasından orta Yazıyı Oku
    Son bir sene icerisinde ditas,burce,kent,link,despc,tmsn ve en son gedza aldim,.arada başkalarida var ditas 5 tl burce 4 link 14 kent 145 alışlarim oldu ama ditas harici hicbirinde %50 kazanamadim çünkü bekliyemedim.Yanarim bir tek kent gidaya 165 tl den sattim Nasip dedim bende . Alacağımız nefes bile sayılı. Diye düşünüyorum. 1995 yılında Nevşehir'den İstanbula giderken direksiyonda uyuya kaldim , ve büyük bir kaza atlattim, hiç kimsenin burnu bile kanamadi.Nasip yaşamakmiş...Vaya con Dios.Allaha emanet olun ...
    geçmiş olsun diyeyim

aynı dünya görüşündeyiz
    tedbir bizden takdir allahtan
    çalışıp çabalıyıp potansiyel olan hisseleri bulmaya çalışıyoruz, gerisi nasip, tedbirsiz de tevekkül olmaz.

Başlığın ismi siyaset harici ama sn dobra’nin siyaset yazıları bitmiyor .. Şikayet geliyor bu konuda

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 156/1004 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •