Sayfa 167/1004 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. Endeksten sıfırları da attık, artık endeksimiz kelepir

2. Bistte
    fiyatı yerlerde sürünen hisse göremiyorum
    yükseliş trendine ayak uydurmuş oldukça pahalı fiyatlarda hisse çok
    öyle uçuk kaçık manipüle edilmiş kağıtları demiyorum vaktinde alınıp beklenilebilecek olanları diyorum
    bankaları almıyor incelemiyorum da
    piyasadaki genel kanaat bankaların ucuz olduğu yönünde

bir çıkmaz durum var.

3. arçelik, aksen, kordsa, brisa, cemtaş kardemir prkab alınıp unutulabilecek yerlerde sanki.
    zoren, glyho gözde hikayesi olan hisseler(hikayesi var dediğim hisseler çok borçlular ve bir çıkış yolu arıyorlar, iştirak satışı halka arzı vs vs.)
    Son düzenleme : dobra; 27-07-2020 saat: 07:28.

4.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    arçelik, aksen, kordsa, brisa, cemtaş kardemir prkab alınıp unutulabilecek yerlerde sanki.
    zoren, glyho gözde hikayesi olan hisseler(hikayesi var dediğim hisseler çok borçlular ve bir çıkış yolu arıyorlar, iştirak satışı halka arzı vs vs.)
    Hayırlı haftalar olsun vede bol kazançlar... Sn dobra, burası bir deniz . Herkesin oltasına göre balık var bu denizde, deniz verir hep bazende herşeyi yutar. Sizin bilginizde biri neden karamsarlığa düşer anlayamadım. İtikatli ve nasibe kısmete inanan biri , ya ALLAH ya nasip diyerek istemeli yaradandan...Niyetle, akibet gelir.
    Derin tahtalar, derin deniz gibidir, zordur balığı tekneye almak. Mevsiminde lüferleri kıyıdan oltayla tutardik boğazda . Şimdi kıyıdan lüfer tutulmuyor ama lüfer balığı halâ var ve birileri tutuyor, birileride afiyetle yiyor. Sizede nasip olur inşallah... Rakı olmadanda balık yeniliyor... Allah'a emanet olun.

5. Avrupa'da covit vakalarindaki artış önümüzdeki dönemde 2 inci dalgaya geçeceğimizi teyit eder gibi,temkinli olmakta fayda var. Öne çıkacak sektörler belli, bazıları halâ potansiyel taşıyor... Tranquilo.

6.  Alıntı Originally Posted by Çalı arkasından orta Yazıyı Oku
    Hayırlı haftalar olsun vede bol kazançlar... Sn dobra, burası bir deniz . Herkesin oltasına göre balık var bu denizde, deniz verir hep bazende herşeyi yutar. Sizin bilginizde biri neden karamsarlığa düşer anlayamadım. İtikatli ve nasibe kısmete inanan biri , ya ALLAH ya nasip diyerek istemeli yaradandan...Niyetle, akibet gelir.
    Derin tahtalar, derin deniz gibidir, zordur balığı tekneye almak. Mevsiminde lüferleri kıyıdan oltayla tutardik boğazda . Şimdi kıyıdan lüfer tutulmuyor ama lüfer balığı halâ var ve birileri tutuyor, birileride afiyetle yiyor. Sizede nasip olur inşallah... Rakı olmadanda balık yeniliyor... Allah'a emanet olun.
    Bistin adaleti olmadığı gibi forum yönetimi de adil davranmıyor. Alem makale yazıp siyaset yapar onlara bir şey olmaz, bir makaleye iki cümle ile cevap verince cezayı keserler.
    Son düzenleme : dobra; 28-07-2020 saat: 01:05.

7.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Bistin adaleti olmadığı gibi forum yönetimi de adil davranmıyor. Alem makale yazıp siyaset yapar onlara bir şey olmaz, bir makaleye iki cümle ile cevap verince cezayı keserler.
    Çenemin düşüklüğüne de işaret eder, haksızlığa tahammül edemeyişime de, biste ve siyasete dair söyleyecek çok sözümün olduğuna da!
    kaç tane üyeniz var?
    1.5 ayda sadık üye olan.

Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Bunu sizin diyebildiginize inanamıyorum .. Normal şartlarda yazamıyor olmanız lazım değil mi ? Neden demeyin Sebebini iyi biliyorsunuz .. Biraz başkalarında suç aramak yerine kendinizde arasanız veya empati yapsanız sorun kalmayacak ama kolayı seçip sucu hemen karşıya atıyorsunuz ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 167/1004 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •