Sayfa 168/1004 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

siyaset&spor harici geyik odası

Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Çenemin düşüklüğüne de işaret eder, haksızlığa tahammül edemeyişime de, biste ve siyasete dair söyleyecek çok sözümün olduğuna da!
    kaç tane üyeniz var?
    1.5 ayda sadık üye olan.
    Haksızlık mi ?

Tekfen sayfasındaki yazınızı paylaşıyorum ..

Bunun Tekfen hissesiyle ilgisi nedir ? Bu yüzden ceza aldınız ve hala haksızlık diyorsunuz.. Bana bu yazılanın tekfen hissesiyle ilgisini açıklayın sizden özür dileyeceğim lakin sakin o bunu yazdı ben bunu cevap yazdım demeyin , bu yazının Tekfen ile ilgisi nedir ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Haksızlık mi ?

Tekfen sayfasındaki yazınızı paylaşıyorum ..

Bunun Tekfen hissesiyle ilgisi nedir ? Bu yüzden ceza aldınız ve hala haksızlık diyorsunuz.. Bana bu yazılanın tekfen hissesiyle ilgisini açıklayın sizden özür dileyeceğim lakin sakin o bunu yazdı ben bunu cevap yazdım demeyin , bu yazının Tekfen ile ilgisi nedir ?
    Tekfenin sayfasında başka hiç siyasi yazılar yoktu da ben öylesine yazmış değilim,
    ülkede adaletin olmadığına dair yazı yazana verdiğim cevaptı.

siyaset&amp;spor harici geyik odası

Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    tekfenin sayfasında başka hiç siyasi yazıla yoktu da ben öylesine yazmış değilim.
    Tekrar sorayım mi ? Bu yazınızın hisse ile ilgisi nedir ? İlgisi var mi ? Yok , o zaman haksızlık demeyeceksiniz ..!
    Yazdınız mi yazdınız alaka var mi yok , başkası yazdı diye serbestlik mi var ? O da ceza aldı sizde .. Ama haksızlık yok açık net .

Soru 2 :

Bir diğer yazınız bu sefer tumosan başlığından .. Bu yazının tumosan hissesiyle ilgisi nedir ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Tekrar sorayım mi ? Bu yazınızın hisse ile ilgisi nedir ? İlgisi var mi ? Yok , o zaman haksızlık demeyeceksiniz ..!
    Yazdınız mi yazdınız alaka var mi yok , başkası yazdı diye serbestlik mi var ? O da ceza aldı sizde .. Ama haksızlık yok açık net .

Soru 2 :

Bir diğer yazınız bu sefer tumosan başlığından .. Bu yazının tumosan hissesiyle ilgisi nedir ?
    kalavla muhabbetimizin farkındasınızdır ne bileyim arada bi ona takılmadan yapamıyorum.

Haksızlık yapılmış ya size ;

Soru 3

Buda diğer bir cezanız yine tümosan hissesinde , bu ayrı ayrı 4 mesajin tumosan ile ilgisi nedir ?

siyaset&amp;spor harici geyik odası

Evet sonuç aldığınız her ceza sonuna kadar doğru , bu yüzden bizi haksız yere eleştiriyorsunuz , bir özür beklentimiz yok ama haksızlık bari yapmayın .. İyi geceler

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Haksızlık yapılmış ya size ;

Soru 3

Buda diğer bir cezanız yine tümosan hissesinde , bu ayrı ayrı 4 mesajin tumosan ile ilgisi nedir ?
    Forum kuralları var elbet bunun farkındayım, hisse başlıklarında biraz muhabbet iyi gelir, kap haberleri ve bilançodan sonra neyi yazacağız? yoksa hisse başlıkları resmi gazeteye döner.

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Evet sonuç aldığınız her ceza sonuna kadar doğru , bu yüzden bizi haksız yere eleştiriyorsunuz , bir özür beklentimiz yok ama haksızlık bari yapmayın .. İyi geceler
    Bilmukabele.

Sayfa 168/1004 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •