Sayfa 683/1004 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 5,457 - 5,464 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Bir daha hatırlatayım
    forumda
    ben hisseyi yazayımda birileri alsında kazanayım diye yazmıyorum, yazmam.
    Niyetim halis kazandıracağına tam inanmadığım riskli hisseleri kazara almışsam yazmam
    rabbim utandırmadı yazdığımda yazdığım fiyata göre kazandırmayan hisse yok elhamdülilah.
    en son hissemi de takasdaki ciddi değişimi görünceye kadar yazmadım, kazandıracağından emin olunca yazdım.
    Hiç ama hiç kimseyle beni karıştırmayın.
    Neleri yazmışım hatırladığım kadarıyla ilk yazdığım rakamlar
    alcatel 6lira
    aksen2.60
    bagfs 5.60
    ecilc 2,92
    eczyt 7.80
    prkab 4.1
    gedza 4.45
    karel 6
    klimasan 6
    y.yapı 0.45
    trgyo 2.20
    gözde 2.3
    netaş 8
    gyhol 4
    pnsüt 7.50
    tat 6
    selec 4.5
    arsan 3.1
    kardemir a 2.2
    gentaş 2.8
    blcyt 1,80(bölüngü falan
    anele 2.5 buda bölündü
    arçelik 13.50
    kervit 2.80
    polho 3.25
    kristal 2.20
    odaş 1,90
    sahol 7.8
    link 8.5
    aksa 6.7
    şişe 6.21
    egser 3.5
    ..........

kimilerine bakarsan bistte almadığım hisse kalmamış
    5 senede aklıma başka bir şey gelmiyor
    Son düzenleme : koçari; 24-11-2020 saat: 23:25.

ABD Sağlık ve Sosyal Hizmetler Bakanı Alex Azar, Prof. Dr. Uğur Şahin ve Dr. Özlem Türeci çiftinin yönettiği biyoteknoloji şirketi BioNTech ile Amerikan ilaç devi Pfizer'in ürettiği koronavirüs aşısının dağıtımına 10 Aralık'tan hemen sonra başlanabileceğini açıkladı.
    https://www.haberler.com/biontech-il...756956-haberi/

3. Dükkân boş bir selam vereyim dedim hayirli işler hayırlı kazanclar.

4.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Dükkân boş bir selam vereyim dedim hayirli işler hayırlı kazanclar.
    Aleyküm selam.

5. Dün geceki tribi çözdüm
    şu mealde bir gönderim olmuştu silmiştim
    gedzada tahta yapıcısıyla ahitleşimemişse büyük paranın işi yoktur
    ky zaten beklemek zorunda
    boşuna tribe giriyorsun beyim
    benim olduğum tahtayı yukarı çekebilecek yatırımcı gedza da yok.
    kazandırma potansiyeli gördüğüm hisseleri hep yazıyorum yazacağım
    amacım belli, ky'ye kazandırmak.

6. Yazdığım hisseleri alanlar öyle benim gibi koşturmayıp uzun vadeli yatırımcı olacaksa almalı, hissEleri günlük haftalık aylık alsınlar diye yazmıyorum.
    Bu şartları hep yazdığım için gönderilerimin sonuna ytd. de demiyorum.
    Son düzenleme : koçari; 25-11-2020 saat: 11:41.

7. o paranın sahibisin triplere giriyorsun
    3 kuruşluk keyfimin içine ettin.

8. am Polatlı’daki 130 milyon dolarlık yeni düzcam yatırımıyla ileri teknoloji ürünlerini pazara sundu**

Şişecam Polatlı’daki 130 milyon dolarlık yeni düzcam yatırımıyla ileri teknoloji
    ürünlerini pazara sundu.
    Cam sanayinin yanı sıra soda ve krom bileşiklerini kapsayan kimyasallar alanında
    küresel bir oyuncu olan Şişecam, aralıksız yatırımlarıyla Türkiye için üretmeye
    devam ediyor. Şişecam özellikle yurt içi pazar talebi paralelinde üretim kapasitesinde
    artış sağlanması ihtiyacına yönelik olarak yaptığı yaklaşık 130 milyon
    dolarlık ek yatırımla Avrupa'nın en büyük düzcam üretim üslerinden biri haline
    gelen Ankara'nın Polatlı ilçesindeki tesisinde ürettiği ileri teknoloji ürünlerini
    Türkiye pazarına sundu.
    Şişecam Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Kırman,
    küresel salgının yarattığı belirsizlik ortamına rağmen Türkiye için değer yaratmayı
    sürdürdüklerini belirterek, "Polatlı'daki Endüstri 4.0'a uygun şekilde ileri
    teknolojiyle donatılan yıllık 240 bin ton kapasiteli yeni düzcam fırınımız 2
    Ekim'de ateşlenirken, 26 Ekim'de cam çekilmeye başlanmıştı. Bugün de en modern
    düzcam tesisimiz olan Polatlı'daki yeni fırınla gerçekleştirilen deneme üretimi,
    kalite standardizasyonu gibi gerekli tüm süreçlerin tamamlanmasıyla birlikte
    Şişecam'ın üstün Ar-Ge yetkinliğinin ürünü olan yüzde 100 yerli son teknoloji çözümlerimizi
    müşterilerimize sunmanın memnuniyetini yaşıyoruz" dedi.
    İkinci fırınla birlikte toplam yatırım tutarı 268 milyon doları aşan ve yıllık üretim
    kapasitesi 540 bin tona ulaşan Polatlı tesisinin Avrupa'nın en büyük düzcam
    üretim üslerinden biri haline geldiğine dikkat çeken Kırman, "Söz konusu yatırımla
    ülkemizdeki yıllık düzcam üretim kapasitemiz 2 milyon ton seviyesinin üzerine
    ulaştı. Küresel salgın ortamında öngörülemeyen talep artışını karşılamaya
    yönelik olarak başta yeni fırın yatırımı ve toplam satışlarda yurt içi satışların
    payının artırılması olmak üzere ülkemizde ekonomik faaliyetleri destekleyen
    her türlü önlemi aldık. Bu kapsamda aylık düzcam sevkiyat kapasitemiz olan 100
    bin tonun tamamını kullanırken, ülkemizde gerçekleştirdiğimiz düzcam üretiminin
    yaklaşık yüzde 90'lık kısmını da yurt içi pazara sunduk. Düzcam pazarına yönelik
    olarak, içinden geçilen dönemin özelliklerini dikkate alarak müşterilerimize
    ayrıca destek olduk. Sürdürülebilir büyüme hedefimiz doğrultusundaki yatırımlarımızla
    ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaya ve tüm paydaşlarımız için değer yaratmaya
    devam ediyoruz" diye konuştu.
    25.11.2020 - Düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel
    alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında küresel bir oyuncu
    olan Şişecam, aralıksız yatırımlarıyla Türkiye için üreterek, değer yaratmaya
    devam ediyor. Şişecam özellikle yurt içi pazar talebi paralelinde üretim kapasitesinde
    artış sağlanması ihtiyacına yönelik olarak yaptığı yaklaşık 130 milyon
    dolarlık ek yatırımla Avrupa'nın en büyük düzcam üretim üslerinden biri haline
    gelen Ankara'nın Polatlı ilçesindeki tesisinde ürettiği ileri teknoloji ürünlerini
    Türkiye pazarına sundu.
    Şişecam Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Kırman, küresel
    salgının yarattığı belirsizlik ortamına rağmen yatırımlarına aralıksız devam
    ettiklerini ve ülke ekonomisi için değer yaratmayı sürdürdüklerini belirterek,
    "Polatlı'daki Endüstri 4.0'a uygun şekilde ileri teknolojiyle donatılan yıllık
    240 bin ton kapasiteli yeni düzcam fırınımız 2 Ekim'de ateşlenirken, 26 Ekim'de
    cam çekilmeye başlanmıştı. Bugün de en modern düzcam tesisimiz olan Polatlı'daki

Sayfa 683/1004 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •