Sayfa 715/1004 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 5,713 - 5,720 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    bu dediğin beni sinir ediyor, gedza ben hissede ikende yaklaşık bu temel veriler vardı, ne diye saçma sapan kağıtlara gittinde o zaman en azından çift haneye kadar taşımadın.
    hatırla
    gedzada ne zamanki hacim patlar milyon lotlar havada uçuşur o zaman kalkacağız p kart daki gibi de demiştim
    sende
    komutan
    sen o zaman hisse de olmayacaksın demiş gelecekten haber vermiştin. o zaman elinde hisse olmayıpta topiğe uğrayanlar benim için sizde maşaallah iyi sabır var da demişlerdi.

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Abi yükü nasıl taşıyacağımızı nasıl öğreneceğiz?
    forumdaşım
    iman edip teslim olunca kul'un taşıyamayacağı yük yoktur.

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    forumdaşım
    iman edip teslim olunca kul'un taşıyamayacağı yük yoktur.
    Eyvallah abi, ama dediklerini tam manasıyla yapabilseydim, kendi adıma konuşuyorum...

Şu an bu forumda yazmazdım sanırım...

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Eyvallah abi, ama dediklerini tam manasıyla yapabilseydim, kendi adıma konuşuyorum...

Şu an bu forumda yazmazdım sanırım...
    forumda yazmanın sakıncası yok bence

Caiz olmayan bir şey değil, hatta ülkenin %30'u bu piyasada olduğu zaman bu ülke adam olur demiştim
    hatta düğünlerde altın yerine hisse senedi takImalı, insanlar hangi hisseyi takacağını konuşmalı
    onun için halka açılan firmaların patronlarının ahlaklı olması lazım, ahlaklı olmayanıda spk anında yakalayıp kapı dışarı etmelidir
    ne işimiz var altınla gavurun parasını stok etmekle birikimlerimizi heba ediyoruz
    bizlerin yaptığı şey tecrübelerimizi aktarmak bu güzel şey.

220 milya dolar dolara bağlanmış, 300 milyar dolara yakın para altına bağlanmış
    öylesine yatıyor atıl.
    üstelik dolara bağlanan para ülkeyi krize sokuyor.

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    forumda yazmanın sakıncası yok bence

Caiz olmayan bir şey değil, hatta ülkenin %30'u bu piyasada olduğu zaman bu ülke adam olur demiştim
    hatta düğünlerde altın yerine hisse senedi takImalı, insanlar hangi hisseyi takacağını konuşmalı
    onun için halka açılan firmaların patronlarının ahlaklı olması lazım, ahlaklı olmayanıda spk anında yakalayıp kapı dışarı etmelidir
    ne işimiz var altınla gavurun parasını stok etmekle birikimlerimizi heba ediyoruz
    bizlerin yaptığı şey tecrübelerimizi aktarmak bu güzel şey.

220 milya dolar dolara bağlanmış, 300 milyar dolara yakın para altına bağlanmış
    öylesine yatıyor atıl.
    üstelik dolara bağlanan para ülkeyi krize sokuyor.
    Kafam allak bullak şu anda, dünyalıkla ahiretliği karıştırıyorum, ayıramıyorum...

Yine de sağol abi...

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Kafam allak bullak şu anda, dünyalıkla ahiretliği karıştırıyorum, ayıramıyorum...

Yine de sağol abi...
    o dediğim rakamların altınla doların adam gibi yatırımla üretimde olan firmalarda olduğunu düşünün bu ülkenin sırtı yere gelmez.

7.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    o dediğim rakamların altınla doların adam gibi yatırımla üretimde olan firmalarda olduğunu düşünün bu ülkenin sırtı yere gelmez.
    pardon evellalah sırtı zaten yere gelmezde kimse ülkeyi krize sokamaz ve çok daha zengin ferah yaşayan bir toplum oluruz.

8.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    pardon evellalah sırtı zaten yere gelmezde kimse ülkeyi krize sokamaz ve çok daha zengin ferah yaşayan bir toplum oluruz.
    kafa rahat olunca daha müslümanca yaşayabiliriz diye düşünüyorum, o zaman insanlara insanlığa çok daha fazla yardımcı olur ahiretimizi de yapabiliriz.

''İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olanıdır''

Belli bir refah seviyesini yakaladıktan sonra kişiyi mutlu edebilecek şey insanlara yardım etmekten geçer, ne güzel şey değil mi, hem mutlu olacaksın hemde ahiretini yapacaksın.

Sayfa 715/1004 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •