Sayfa 519/999 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 4,145 - 4,152 arası.

Konu: Viop - XXI

1.  Alıntı Originally Posted by utku2023 Yazıyı Oku
    Son 10 tane 5dk bar yeşil.
    Bu piyasa değil başka bir şey
    ama adını bulamıyorum.
    Dostum bu piyasa değil bu azgınlıktan ağzı yüzü köpürmüş boğanın ahırına kırmızı donla girenlerle romantik dansı zabaha kadar.

2. İmamoğlu, Kanal İstanbul’un uygulama imar planına itiraza hazırlanıyor: "Burada usulsüz bir şekilde çıkar elde etme söz konusu. Niçin bu insanlar, 30 milyon metrekareyi son 8-9 yılda satın aldılar?" https://bbc.in/3iWW0y1

3.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    yaw nerden biliyorsun müneccimmisin.. bu kadar iddialı konuşmak için ne tür bir motivasyonun var ??

hiç realizasyon yapmıyormusun ?*

yapmayacak mısın?

eğer yaparsan short poz açmış olmuyormusun ??

eğer yapmıyorsan kaç endekste kar al yapacaksın ??

var mı bunların cevabı?? bu kadar konuştuğuna göre hala sürekli yeni long poz açıyor olman lazım.. eğer açmıyorsan başka bir hesabın var demektir..
    geçmiş 6 aylık yazılarıma bi bakarsan pozisyonumuda ne dediğimi de anlayacaksınız sn disceratus. O yüzden hep linç yedim. Nice üstadlar kıdemli üyeler çökecek düşecek deyip milleti zarara yönlendirirken 6 aydır yazdıklarıma lütfen bi bakın...

4.  Alıntı Originally Posted by Kartalım10 Yazıyı Oku
    Dostum bu piyasa değil bu azgınlıktan ağzı yüzü köpürmüş boğanın ahırına kırmızı donla girenlerle romantik dansı zabaha kadar.
    Hah aradığım tanım bunun gibi bir şeydi
    Şu anda sote yerde boğadan saklanıyorum ama her yeri arıyor adi hayvan

Alıntı Originally Posted by bummer Yazıyı Oku
    geçmiş 6 aylık yazılarıma bi bakarsan pozisyonumuda ne dediğimi de anlayacaksınız sn disceratus. O yüzden hep linç yedim. Nice üstadlar kıdemli üyeler çökecek düşecek deyip milleti zarara yönlendirirken 6 aydır yazdıklarıma lütfen bi bakın...
    o kadar geriye gitmeye gerek yok..
    net cevap lazım..

sürekli long yönlü konuştuğuna göre ve hatta milletle dalga geçtiğine göre o zaman şu anda long poz açıyor ve eskilerini de sürekli taşıyor olman lazım.. yani "zaten hiç düşmeyecek ve bu nedenle kar al yapmam gerekmiyor" mu demek istiyorsun ???

bunu net olarak anlat, bu foruma borcun var bu konuda.. zira çok emin konuşuyorsun ve insanları zarara sokabilirsin..zira yarın düşmeyeceğinin bir garantisi yok.. sen aksini düşünsende bu durum böyle..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by utku2023 Yazıyı Oku
    Dünyanın en zenginleri arasında yer alan 83 kişi, ortak bir mektup yazarak hükümetlerden zenginlere yönelik vergilerin artırılmasını istedi

Sistemin ne kadar iğrenç olduğunun ve halkın seçtiği siyasetçilerin ne mal olduğunun belgesidir bu.
    biraz toto korkusu da diyebiliriz.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    o kadar geriye gitmeye gerek yok..
    net cevap lazım..

sürekli long yönlü konuştuğuna göre ve hatta milletle dalga geçtiğine göre o zaman şu anda long poz açıyor ve eskilerini de sürekli taşıyor olman lazım.. yani "zaten hiç düşmeyecek ve bu nedenle kar al yapmam gerekmiyor" mu demek istiyorsun ???

bunu net olarak anlat, bu foruma borcun var bu konuda.. zira çok emin konuşuyorsun ve insanları zarara sokabilirsin..zira yarın düşmeyeceğinin bir garantisi yok.. sen aksini düşünsende bu durum böyle..
    evet aynen belirttiğin gibi long. Çokca aldım şükür olsun. foruma borcu olanlar düşecek çakılacak deyip %60 lık yükselişte sessiz kalanlardır...

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Alman siyasetçi Florian Hahn, "Türkiye ile AB müzakerelerinin sonlandırılması gerektiğini" söyledi.
    var mıydı?
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Sayfa 519/999 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •