Sayfa 650/999 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 5,193 - 5,200 arası.

Konu: Viop - XXI

1.  Alıntı Originally Posted by serina1 Yazıyı Oku
    Haciz yazısı Bankalar Birliğinden tüm bankalara gider.Banka dışı işlemler için ihbar olursa aracı kuruma da bildirilir.
    Yanlış bilgi.
    Haciz konulması için hesap bulunan bankaya yazı gitmiş olması gerekir. Bankalar Birliği değil başka bankaya haciz yazı göndermek, kişinin hangi bankada hesabı olduğunu bile bildirmez.

Hisseleriniz vb varlıkların haczi ise MKK dan doğrudan yapılabilir. Alacaklı tarafın bu işlemi yürütmesine bağlıdır.

2. takip ettiğim kadarıyla 5 saatlik göstergelerin bazıları hala sat durumunda..ama günlüklere devretmedi..
    1-2 gün negatif kapatırsa 4 aylık trendin dönmesi için yeterli olabilir..günlüklerin yani..
    sağ omuzun sağ ucu çalışıyor gibi..sonun sonu gibi..

3.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    takip ettiğim kadarıyla 5 saatlik göstergelerin bazıları hala sat durumunda..ama günlüklere devretmedi..
    1-2 gün negatif kapatırsa trendin dönmesi için yeterli
    Bendeki beş ( 5 ) DKİKALIK peryotta baktığım bana göre 22/05/2020 günü AL VERMİŞ 5000-6000 puan düşüşte dahi Sat vermemiş tesadüf olabilir mi*?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
     Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    sizde farkındamısınız bilemiyorum geçenlerde bana topikte baya algı yaratıyorsun diye yazılarımı alıntılayanlar oldu.
    şimdi köstebek gibi yer altına çekildiler kanımca
    Argumanlarınızı,sisteminizi ifade ettikçe asla algı olmaz.isterse %100 yanılmış olalım.

esas itirazım arguman,mantık sunmadan sadece ENDEKS YÜKSELDİ,DÜŞTÜ diyerek poz. almaktır.20.000 puandır her kademeden short açan var..ne hikmetse paraları da bitmez..işte bu ALGIDIR...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Argumanlarınızı, sisteminizi ifade ettikçe asla algı olmaz.isterse %100 yanılmış olalım.

esas itirazım arguman,mantık sunmadan sadece ENDEKS YÜKSELDİ,DÜŞTÜ diyerek poz. almaktır.20.000 puandır her kademeden short açan var..ne hikmetse paraları da bitmez..işte bu ALGIDIR...
    ben profesyonel değilim
    anlatmak istediğim önceleri bilinçsizce işlem yapan benim gibiler belki örnek alırda aklı başına gelip bu iş EĞİTİMSİZ çalışmasız olmaz diyerek kendimizi geliştirme yolunu seçer parasını korumuş olur örnekler çoğaltıp poz alınabilir
    mantık, arguman bu işin uzmanları yeri geldikce anlattıklarıyla bizlerde tedbirli olmalıyız değil mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
    DJ vadelilere ragmen BIST dusmekte isteksiz. Tahminim 16.30 sonrasi yukari yapar ve 120K denemesi gelebilir.

7.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Argumanlarınızı,sisteminizi ifade ettikçe asla algı olmaz.isterse %100 yanılmış olalım.

sen de kong açmıyorsun ama...boyuna long algısı yapıyorsun..neden? long açmıyorsan, her şey long yönlü diye de algı kasma.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

8. tesadüf mü imkansız mı bilemedim..

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Bendeki beş ( 5 ) DKİKALIK peryotta baktığım bana göre 22/05/2020 günü AL VERMİŞ 5000-6000 puan düşüşte dahi Sat vermemiş tesadüf olabilir mi*?

Sayfa 650/999 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •