Sayfa 39/107 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon
Arama sonucu : 856 madde; 305 - 312 arası.

Konu: AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

1.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Sayın sevenhıll @ estağfurlullah hayır gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum sizleri ,hisse kötüyse neden buradasınız ,iyiyse neden endişe belirten yazılar yazıyorsunuz , forumda herkes elbetete yazar ancak biraz insaf dairesinde yazmalı isyanım ona hem kağıdı kötülemeye çalışıp hemde burada kalem oynatıp çaba sarfediyorsunuz biraz boş iş gibi geliyor ,gerçek maksadınız ne kötü deyin gidin ama siz gelip gidip kılçık atıp duruyorsunuz etikmi bu sizce forumdakilerin anlayışına sunuyorum .
    eyvallah sn. horasanlı ne desek olumsuz algılıyorsunuz.. sağ olun sır falan istemem, zaten görmüş olsam sır olmaktan çıkmış olurdu.. ben de yıllardır uğraşırım.. sistemimi oturttum şükür, kazanıyorum da..

bol kazançlar size..

Benim takip ettiğim bir hisse daha aynı numarayı yaptı.
    Sabah iyi haber yolla, yüksek ten malı yedir, sonra çek aşağı! Ky nasıl olsa dökülecek ve de takasa bakıp alış yapmayacak.

3. Syn Horasan li bakır madeni rezervi 8,5
    Milyon ton ve bakırın tonu 6900 dolar
    Civarı bu durumda çok yüksek bir
    Rakam ortaya çıkıyor.
    Bu madeni ortak yada tek başına
    İşlerse şirket büyük gelir elde eder
    Siz ne dersiniz

4. [QUOTE=kralkobra;4934511]Syn Horasan li bakır madeni rezervi 8,5
    Rakam ortaya çıkıyor.
    Siz ne dersiniz[/QUOTE

Sayın kralkobra@ bildiğim bakırın ton fiyatı ,ancak şirketten gelen razarv açıklamasına rastlamadım yada görmediğim için bir şey diyemiyorum ,benim canımı sıkan SPK şirket katmercilerle aynı gün SPK ya bedelli için başvurdu katmercilerin onayı geldi bölündü üstünden neredeyse bir ay geçti daha bu kağıda SPK dan olumlu yada olumsuz hiç bir heber verilmedi ,şirketi bu konuyla ilgili bir kaç kez aradım her seferinde bizde bekliyoruz diyorlar ,bir eksiğinizmi var diyorum hayır bize bu konuda SPK hiç bir bildirimde bulunmadı diyorlar SPK ya yazdım aradım ancak henüz cevap alamadım .
    siz bu 8,5 milyon ton rezervi nereden çıkardınız detay verirseniz sevinirim eğer öyle bir rezerv varsa muhteşem bir servet çıkar ortaya ,

5. [QUOTE=HORASANLI;4935418]
     Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Syn Horasan li bakır madeni rezervi 8,5
    Rakam ortaya çıkıyor.
    Siz ne dersiniz[/QUOTE

Sayın kralkobra@ bildiğim bakırın ton fiyatı ,ancak şirketten gelen razarv açıklamasına rastlamadım yada görmediğim için bir şey diyemiyorum ,benim canımı sıkan SPK şirket katmercilerle aynı gün SPK ya bedelli için başvurdu katmercilerin onayı geldi bölündü üstünden neredeyse bir ay geçti daha bu kağıda SPK dan olumlu yada olumsuz hiç bir heber verilmedi ,şirketi bu konuyla ilgili bir kaç kez aradım her seferinde bizde bekliyoruz diyorlar ,bir eksiğinizmi var diyorum hayır bize bu konuda SPK hiç bir bildirimde bulunmadı diyorlar SPK ya yazdım aradım ancak henüz cevap alamadım .
    siz bu 8,5 milyon ton rezervi nereden çıkardınız detay verirseniz sevinirim eğer öyle bir rezerv varsa muhteşem bir servet çıkar ortaya ,
    Syn Horasanli kapta mevcut
    Yanlız 8.56 milyon ton kaynak olarak
    Verilmiş.rezerve donusmemis.
    Bu yüzden kusura bakmayın .
    Başka bir yerde rezerv olarak görmüştüm .şirketin resmi açıklaması
    Kapta kaynak olarak belirtilmiş.
    Bakalım bu maden işi nereye gidecek.
    Zaten rezerve dönüşürse .bu fiyatlar
    Çerez kalır
    Ytd

6. Bedelli haberi olumlu olumsuz gelmedi
    Nerdeyse 2 ayı geçti bunun bir süresi yokmu .
    Eczacıbaşı ile yapılan gizlilik maden anlaşması.ne durumda acaba ses seda yok .anlaşılırsa çok iyi olur .
    Ytd

7. Haldun hocam teknik analizi güncellermisiniz? Beşinci dalganın bitiş teyidini aldıkmı?

Saygılarımı sunarım

Spk da trafik polisleri gibi olmuş ona buna ceza yazmaktan işini yapmıyor.
    Şu bedelli başvurusunu onayla ya da onaylama ... yapacağınız işi

Sayfa 39/107 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •