Sayfa 11/23 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 184 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Bekçi

1.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Prostatlarda oluyor galiba 2 kg.
    (Allah göstermesin.)
    HA HA HA....cok acımasızsın....heee lem o var bende....55 den sonra her erkeğin alnının ortasına yazılmış o....emme...benim yazdığım 2 kg ve 200 gram....CESARETLE ilgilidir....benim girdiğim pozlara herkez giremez anlamındadır....

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    O gelirse şenlik olur
    hemde nasıl....kovsa vicdanı razı gelmez...FORUM katilleri bile affetti....

kovmasa....ben şimdi bu dürzüyü nasıl hizada tutacağım diye....yatağında bi oyana bi buyana döner...

allahım ben ne günah işledimde….bu herifi baa musallat ettin diyip duracak....babo gelirse ki gelecek...biraz rahatlar....ikisi birleşiyorlar....ancaaak bi adam oluyorlar.....ha ha ha

baaa bak....onlar birleşti mi....sen benim yanımda duracaksın bu CAMUKA ile beraber....yoksa yazmam.

3. OPPORTUNITY COST.....ve.....KARSI TRADER.....

BİR MAL....durduk oturduk yerde....MANUPULE edilip yüzde 15 yukarı basıldı mı....o malda...bir....OPPORTUNITY COST OLUSUR....

KARSI TRADER....gelir o malı anında shortlar…...mal düzeltmeye girer...karsıtrader parasını alır gider....

KARSITRADER....spekulatorun hangi malı....hangi zamanda yüzde 15 yukarı basacağını bilemez....emmee…..mala basılınca onu görür.....VE BİR ARININ BİR ÇİCEGİN ETRAFINDA DÖNDÜGÜ GİBİ....o malın etrafında döner....hacim ortalama hacmin 4 katına cıktıgı gün.....O MALI SHORTLAR.....

BUNU....BIMAS ta....selocanda….hulkide….öteki forumda anında yazarak gösterdim....ve paraları nasıl aldığımı gördüler....

işte budur....dashakların 2 kg olması.....200 gramlık dashak buna cesaret edemez....sahi söylememiştim...kuyumcu babonunkileride tartmıştı.....150 gramdılar....yani lazdan da az....ha ha ha

[QUOTE]sen benimyanımda duracaksın bu CAMUKA ile beraber....yoksa yazmam. [QUOTE]

Ben hemserimin disindaki bir seyi tutamam babo kuzu anlamam
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. [QUOTE=ayhan53;4591257][QUOTE]sen benimyanımda duracaksın bu CAMUKA ile beraber....yoksa yazmam.

Ben hemserimin disindaki bir seyi tutamam babo kuzu anlamam
    baaa bag......yanımda durdun durdun....durmazsan....seni anandan dogduguna pişman ederim....ha ha ha

6. ICDİNAMİKLER.....

BİR MAL....yüzde 30 yukarı basıldı mı.....o malda....İÇDİNAMİKLER OLUŞUR.....

En öneml içdinamik……..o şirketin sahipleridir....bunlar o malda....KAPİTAL AKÜMÜLASYONUNA GELİRLER....

bu ise.....yukarı yönlü trende yüzde 38 ve yüzde 50 FIBOYU devreye sokar....bu mal sahipleri....KARSI TRADERE....opportunıty cost işlemi yapmasına iter....yani SHORTLAR....

7. Kuzu bir iki simülasyon çiz topik zayıf

8. TURKİYE FİNANSAL PİYASALARI.....2013 DEN BERİ.....AYU PİYASASINDADIR.....HEM TL....HEM BORSA....

BORSA....50 000 dolardan....12 500 dolara düşmüştür....TL 1.70 den......7 pangınota çıkmıştır....

2013 ten bu yana borsada olan her tl bazlı çıkış.....BİR AYU TUZAGIDIR....yukarı basıp dipte aldığını geri itelemedir...

HEDEF 300 000 ise.....amriki kasım seçimlerine bağlıdır....TRUMP turkiye taraftarıdır...seçilirse...değilse....

2013 DEN BU YANA AYU PİYASASINDA OLAN...….TURK FİNANSAL PİYASALARI....7 YILDIR YAPTIKLARI ÇÖKÜŞÜN SON ÇÖKÜŞÜNÜ YAPIP.....ON YILLIK BOGA PİYASASINA GİRECEKTİR....

Sayfa 11/23 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •