Sayfa 19/23 İlkİlk ... 91718192021 ... SonSon
Arama sonucu : 184 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Bekçi

[QUOTE=kuzu;668568]burası KEYBORSA.....burada BİLGİLİNİN düdüğü öter....bilgisiz ve şarlatana burada izin verilmez....onların yeri hissenettir….ORAYA GİDİN.

oradan ise....BİLGİLİ KOVULUR....

BURADA SADECE.....DELİANLI HARMAN OLUR....

ONUNCUNDE....HİÇ REKLAM YOKTUR...VE REKLAM GELİRİDE YOKTUR....

çünki...burada reklam verecek guruplar bilirki….düdükleri ötmez....KUZU VAR....izin vermez.

BURAYA...insanlar sadece beni okumaya geliyor...heryerden...kalkıp kuzu yu küçük düşürüp menşur oluyım diye buraya gelirsen...kimse o...[B][FONT=Arial

Alıntı Originally Posted by kuzu Yazıyı Oku
    burası KEYBORSA.....burada BİLGİLİNİN düdüğü öter....bilgisiz ve şarlatana burada izin verilmez....onların yeri hissenettir….ORAYA GİDİN.

oradan ise....BİLGİLİ KOVULUR....

BURADA SADECE.....DELİANLI HARMAN OLUR....

çünki...burada reklam verecek guruplar bilirki….düdükleri ötmez....KUZU VAR....izin vermez.

BURAYA...insanlar sadece beni okumaya geliyor...heryerden...kalkıp kuzu yu küçük düşürüp menşur oluyım diye buraya gelirsen...kimse o...ONU BULDOZER GİBİ EZER ZİLETE ÇEVİRİRİM.
    KAHRETSİN....üçbes dürüst yarattım ancak...

hoscakalın usaglar...bu forumu kapatacağım...

sevgiler....
    açtığımda üyelik paralı olacak ve serseri tekımdan kurtulacağım....
    Bu puştun niyeti anlaşıldı buraya müşteri toplamaya gelmiş onun icin ona buna sürtünüyormuş. Yok la sarhoş dürzü buradan artık adam bulamazsın herkes seni tanıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

[QUOTE=ayhan53;4599276]
    burası KEYBORSA.....burada BÄ°LGÄ°LÄ°NÄ°N düdüğü öter....bilgisiz ve ÅŸarlatana burada izin verilmez....onların yeri hissenettirâ€Â¦.ORAYA GÄ°DÄ°N.

oradan ise....BÄ°LGÄ°LÄ° KOVULUR....

BURADA SADECE.....DELÄ°ANLI HARMAN OLUR....

çünki...burada reklam verecek guruplar bilirkiâ€Â¦.düdükleri ötmez....KUZU VAR....izin vermez.

BURAYA...insanlar sadece beni okumaya geliyor...heryerden...kalkıp kuzu yu küçük düşürüp menşur oluyım diye buraya gelirsen...kimse o...[B][FONT=Arial

Bu puştun niyeti anlaşıldı buraya müşteri toplamaya gelmiş onun icin ona buna sürtünüyormuş. Yok la sarhoş dürzü buradan artık adam bulamazsın herkes seni tanıyor
    Kendini bir şey sanan aykırı anlamsız yazı yazmayı ustalık sanan birisi .. ancak ona buna laf ederek tatmin etsin kendini ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

[QUOTE=MedwiG;4599536]
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku

Kendini bir şey sanan aykırı anlamsız yazı yazmayı ustalık sanan birisi .. ancak ona buna laf ederek tatmin etsin kendini ..
    kardeş siz neden benim başlığımın adını değiştirirmisiz diye rica etmeme rağmen hiç oralı olmadınız. kusura bakmayın ama sizde bulutların üzerindesiniz.

[QUOTE=karar_anı;4599549]
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    kardeş siz neden benim başlığımın adını değiştirirmisiz diye rica etmeme rağmen hiç oralı olmadınız. kusura bakmayın ama sizde bulutların üzerindesiniz.
    Yönetime ricadan yada bildirim ile yapsaydınız nereden yazdınız diye aradım durdum mesaj atmışsınız . Çok mesaj geldiğinden fark etmemiştim hafta sonunda şehir dışındayım onunda etkisi oldu sanırım . Mesajınıza baktım başlığınızın adını yazmamışsınız lakin buldun ama onca sayfa yazılmış yeni açılan veya ismi hatalı yazılan bir başlık olsa değiştirelim ama insanLar o isimle tanımışlar ve sayfalar geçmiş açılması üzerinden bu yüzden değiştirmenin bence olumlu bir yanı yok

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

[QUOTE=MedwiG;4599554]
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku

Yönetime ricadan yada bildirim ile yapsaydınız nereden yazdınız diye aradım durdum mesaj atmışsınız . Çok mesaj geldiğinden fark etmemiştim hafta sonunda şehir dışındayım onunda etkisi oldu sanırım . Mesajınıza baktım başlığınızın adını yazmamışsınız lakin buldun ama onca sayfa yazılmış yeni açılan veya ismi hatalı yazılan bir başlık olsa değiştirelim ama insanLar o isimle tanımışlar ve sayfalar geçmiş açılması üzerinden bu yüzden değiştirmenin bence olumlu bir yanı yok
    direkt size yazmıştım. ne ise anladım önemli değil. ama başlığın adını endeks olarak değiştirirseniz memnun olurum. çünkü artık hisse yazmayı riskli buluyorum ve başlık hisse trade olunca ister istemez yine kendimi hissenin ortasında buluyorum. siz bilirsiniz. varsa bi mahsuru karar sizin

[QUOTE=karar_anı;4599558]
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    direkt size yazmıştım. ne ise anladım önemli değil. ama başlığın adını endeks olarak değiştirirseniz memnun olurum. çünkü artık hisse yazmayı riskli buluyorum ve başlık hisse trade olunca ister istemez yine kendimi hissenin ortasında buluyorum. siz bilirsiniz. varsa bi mahsuru karar sizin
    Özelden mesaj attım size

7. Karizmatik Celaleddin-i Rumi Hocam neredesin be ya?

Şinci burçlar da yalan oldu. Nasa yılan burcu çıkarmış, herkeşin burcu değişti.

Plüton gezegen değilmiş.

En büyük yalan da ay kendi ekseni etrafında dönüyor, nerede dönüyor? Orada durup duru.

Lem hepsi yalan. Einstein trollemiş ortalığı, kuantummuş da abidik gubidik.

Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

8. Ceza almadıysan gel be ya... iki lafın belini kıralım...
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Sayfa 19/23 İlkİlk ... 91718192021 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •