Sayfa 223/1024 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. ing e turuncu ya basvurdum..orada gunlukte degerlendirecegim bir sure..garanti hesabi tasiyorum iyince gecen ay 8 den bagladigi parayi bu ay 11 e cikartti demin..100 k yi gecersemde 12 diyolar ancak cok sogudum garantiden..

2. burger dolar, haziran başına kadar 3,65'den bağlanmıştır.(eski para). yeni para 3,9 ama 4 için zorlayın. %4 ortalamayı iyi düşürür.

3.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    burger dolar, haziran başına kadar 3,65'den bağlanmıştır.(eski para). yeni para 3,9 ama 4 için zorlayın. %4 ortalamayı iyi düşürür.
    Aktif dolara 4.05 veriyormus

SM-G800H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Spot 3.64 ...3.70 dolar satarıma 100.000 dolar için 46 gün ..1600 dolar prim artı 370 dolar faizi ..toplam 1970 dolar..yani 45 günde dolar çok yükselmez zaten tl ciyim sıkıldım dolar artmıyor. . maliyetimde düşük gitsede üzülmem diyenler için iyi fırsat ...

5.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Spot 3.64 ...3.70 dolar satarıma 100.000 dolar için 46 gün ..1600 dolar prim artı 370 dolar faizi ..toplam 1970 dolar..yani 45 günde dolar çok yükselmez zaten tl ciyim sıkıldım dolar artmıyor. . maliyetimde düşük gitsede üzülmem diyenler için iyi fırsat ...

Pek kur muhabbetine karışmam ama bu işlem riskli. Referandum sonucunu görmeden, erken seçim ihtimalini bilmeden... bulaşmak doğru olmaz. Hem borsa hem kur yatay çünkü herkes referandumu bekliyor. İki yöne de sert hareketler olabilir = yüksek volatilite = yüksek prim şansı... Kur yükselmese bile ucuzdan vol. satmış olursunuz. Muhtemelen 20 gün bekleyip sonra 30 günlük işlem yapmanız bundan daha yüksek prim bırakır.
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

6.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    ing e turuncu ya basvurdum..orada gunlukte degerlendirecegim bir sure..garanti hesabi tasiyorum iyince gecen ay 8 den bagladigi parayi bu ay 11 e cikartti demin..100 k yi gecersemde 12 diyolar ancak cok sogudum garantiden..
    Bende geçen haftasonu e-turuncuya başvurmuştum, dün itibarıyla e-hesap açılmıştı, bugün ilk transferi yaptım, pazartesi bi kontrol ederim, bakalım üç günlük getiriyi yatırmışlarmı

7.  Alıntı Originally Posted by JonDowes Yazıyı Oku
    Pek kur muhabbetine karışmam ama bu işlem riskli. Referandum sonucunu görmeden, erken seçim ihtimalini bilmeden... bulaşmak doğru olmaz. Hem borsa hem kur yatay çünkü herkes referandumu bekliyor. İki yöne de sert hareketler olabilir = yüksek volatilite = yüksek prim şansı... Kur yükselmese bile ucuzdan vol. satmış olursunuz. Muhtemelen 20 gün bekleyip sonra 30 günlük işlem yapmanız bundan daha yüksek prim bırakır.
    Çok haklısınız referandumu beklemekte fayda var tabi ki..

8.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Aktif dolara 4.05 veriyormus

yatırım bankası ile çalışmıyorum.ikincisi bu bankaya nasıl para yatıracaksınız şubesi yok gibi bir şey,swift yapsanız ne masraf olacağı belirsiz valör yeme durumuda var. üçüncü, yatırım bankasının dolar cinsinden bono çıkarması yakın zaman öncesi kabul edilmedi. burnuma İmar kokusu geliyor.

Sayfa 223/1024 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •