Sayfa 190/1024 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. benim hesabı yap bakalım 2 milyon tl yi ortalama 1.85 kurdan dolara gömdüm.

bu arada akp nin reklamı hissenet/topluluk a yakışmış .. emeği geçenlerin eline sağlık.

2. Bu akbank siteleri niye çalışmıyor

3.  Alıntı Originally Posted by casual Yazıyı Oku
    benim hesabı yap bakalım 2 milyon tl yi ortalama 1.85 kurdan dolara gömdüm.

bu arada akp nin reklamı hissenet/topluluk a yakışmış .. emeği geçenlerin eline sağlık.
    casual imar bankası grubunda sorular geliyor. Ne oldu son durum diye. Bende bir zamanlar Bilmeyen vardı epey tartışırdı bu işleri diyorum ama sonra nickini değiştirdi casual yaptı, ondan sonra işi serdi, o azimli bilmeyen gitti, sağa sola para gömen casual bir buğdaycıya dönüştü diyorum. Eski bilmeyeni geri istiyoruz arkadaş bırak sağa sola dolar gömmeyi gir imar grubuna protestonu yap. İyice işleri boşladın bak.....

NOt: rxpu.indicator ün güzel tarafı elindeki paraya göre kabaca ufak bir çarpma bölmeyle kendi kar ve zararını da görebilirsin. Ancak rxpu.indicatorde rodeo burgan gibi bankaların dolar faizleri var, buğdayınkinde aynı fark olmaz. biraz daha düşük olur. Buğday için %10 düş.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    casual imar bankası grubunda sorular geliyor. Ne oldu son durum diye. Bende bir zamanlar Bilmeyen vardı epey tartışırdı bu işleri diyorum ama sonra nickini değiştirdi casual yaptı, ondan sonra işi serdi, o azimli bilmeyen gitti, sağa sola para gömen casual bir buğdaycıya dönüştü diyorum. Eski bilmeyeni geri istiyoruz arkadaş bırak sağa sola dolar gömmeyi gir imar grubuna protestonu yap. İyice işleri boşladın bak.....
    sen ve ismi lazım değil arkadaş "adam" olana kadar (ki hiç umudum yok) başlığına gelmem.. bunun için zihniyetinin değişmesi lazım ki o da imkansız. bu bakımdan nasıl "adam" olacağın hakkında fikrinde olması ihtimal dahilinde değil

onu bunu bırakta sen benim hesabı yap söyledğim gibi 1.85 kurdan 2 milyon tl yi dolara gömdüm "fi tarihinde" ne kadar zarar etmişim bileyim

5.  Alıntı Originally Posted by casual Yazıyı Oku
    sen ve ismi lazım değil arkadaş "adam" olana kadar (ki hiç umudum yok) başlığına gelmem.. bunun için zihniyetinin değişmesi lazım ki o da imkansız. bu bakımdan nasıl "adam" olacağın hakkında fikrinde olması ihtimal dahilinde değil
    İmar bankası mağduriyetini gündemde tutmak için başlık bile açtık, daha ne yapalım, Neyse benden söylemesi.Hadi benim başlığı geçtim, burada da değinmediğine göre kapattı o defteri dedim.......
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Site ismi vermeyeyim.
    Ama bu bolgede bir suru site var bu ayarda.
    Aidata sadece guvenlik ve yesil alanlarla sosyal tesislerin bakimi isletmesi dahil.
    Syg,
    bizim olympiakentte de müstakil villalar 1000 küsür aidat veriyorlar..

7. Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Akbank'a ulaşılamıyor. Alo! Kimse yok mu?
    Memorex birşey mi yaptın bankaya? 13,70 verdi diye reis el mi koydu yoksa?

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. akbanka ulaşsan ne olacak, şubeye gelenler hiç bir işlem yapamadan tornistan geri..?

Sayfa 190/1024 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •