Sayfa 837/1024 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 6,689 - 6,696 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Bizde her bankanin subesine gidiyoruz fakat hosgeldin faizleri dahi sizin oraninizdan dusuk elimde 5bin dolar var verdikleri oran en fazla 1.6 odea ve burganda en cok veren bankalar ama gene dusuk
    Gidegele cogu banka mt si ile samimiyet olusturdum hatta bazen whataptan onlar bana aylik vadeli oranini latife ederek soyluyorlar
    Bu en son dediginiz bankadan elden para verme olayi bana cok mantikli gelmedi bunu siz yasadiniz mi yoksa sadece duydunuz mu?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    Arap bankaları her türlü tercihimdir.
    Aynen en yüksek faizi Araplar veriyor. Araplardan öğreneceğimiz çok şey var. Bankacılığı da öğretecekler inşallah.

3.  Alıntı Originally Posted by gsaslan27 Yazıyı Oku
    Bizde her bankanin subesine gidiyoruz fakat hosgeldin faizleri dahi sizin oraninizdan dusuk elimde 5bin dolar var verdikleri oran en fazla 1.6 odea ve burganda en cok veren bankalar ama gene dusuk
    Gidegele cogu banka mt si ile samimiyet olusturdum hatta bazen whataptan onlar bana aylik vadeli oranini latife ederek soyluyorlar
    Bu en son dediginiz bankadan elden para verme olayi bana cok mantikli gelmedi bunu siz yasadiniz mi yoksa sadece duydunuz mu?

Böyle bir olay var kasadan ödeme var.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Aynen en yüksek faizi Araplar veriyor. Araplardan öğreneceğimiz çok şey var. Bankacılığı da öğretecekler inşallah.
    Şunu da unutmamak gerekir ki, faiz riskin fiyatıdır, kim daha yüksek faiz veriyorsa aslında bunu vermek zorunda olduğu için veriyordur. Yüksek faizi vermek zorunda olan da doğal olarak daha fazla riske sahiptir.
    Son düzenleme : rxpu; 15-07-2017 saat: 17:50. Sebep: imla
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by gsaslan27 Yazıyı Oku

5k dolar için uğraşmaya değmez, e-turuncuya %4 ten yatır günlük dolar faizi al.

6. Ben 3 ay önce ilk alımı yaptığım 3.64 ortalamalı dolarlarımı 1600 zararına sattım. 3.62 den ve 3.58 den bu hafta içinde vedalaştım. 4500 tl faiz zararım var. Bu hafta sattım çünkü 3.58 kırılmaması gerekiyordu yükselebilmesi için. Ben aşağıda 3.34 e hareket bekliuorum eğer mb faiz indirimi yapmassa. Hatta panik durumda 3.27 ler bile görülebilir ama en dip nokta burası olur bir kaç dakika içinde 3.30 gelir bu durumda. Eylül de fed faiz arttırmayacak bu rakamlar eylül e doğru mümkün.

7.  Alıntı Originally Posted by ozziem Yazıyı Oku
    Ben 3 ay önce ilk alımı yaptığım 3.64 ortalamalı dolarlarımı 1600 zararına sattım. 3.62 den ve 3.58 den bu hafta içinde vedalaştım. 4500 tl faiz zararım var. Bu hafta sattım çünkü 3.58 kırılmaması gerekiyordu yükselebilmesi için. Ben aşağıda 3.34 e hareket bekliuorum eğer mb faiz indirimi yapmassa. Hatta panik durumda 3.27 ler bile görülebilir ama en dip nokta burası olur bir kaç dakika içinde 3.30 gelir bu durumda. Eylül de fed faiz arttırmayacak bu rakamlar eylül e doğru mümkün.
    bir an kendimi 2016 yazında hissettim be....

8. Ne kadar kızsam, küssem de ! mevduat sahiplerinin büyük çoğunluğunun hüsnüniyetli kişiler olduğunu bildiğimden bir uyarı yapmayı vazife saydım. Bazı kişiler -marifetmiş gibi - müşteri temsilcilerine bu topiği öğretmişler. Belki inanmayacaksınız ( yakında duyarsınız ) ama şu anda bu topik ( hatta dolar, konut gibi ) ciddi takip altında. İşte bu nedenle ben size 2 ay önce bazı şeyler yazmıştım.
    Bankaları kötüleyici, rekabet şartlarını zorlayıcı vb. yazılar yazmak suçtur. Basın yoluyla işlenmiş suç kapsamına girer. banka ismi kullanmamanızı, yazılarınızı çok özenle yazmanızı tavsiye edebilirim. Elimden gelen budur.

Sayfa 837/1024 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •