Sayfa 888/1006 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898938988 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 7,097 - 7,104 arası.

Konu: Viop - XXII

1. Sorttan 800 puan yedi ** oğlu

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Mb sının tebliği ile yapılıyor sanırım bide üst limit yok gibi yarın %10 değmeyeceğini kimse garanti edemez
    BANKALARCA TİCARİ MÜŞTERİLERDEN ALINABİLECEK

ÜCRETLERE İLİŞKİN USUL VE ESASLAR

HAKKINDA TEBLİĞ
    Ücretlerin değiştirilmesi

MADDE 7 – (1) Bankalar uyguladıkları ücretlerde artış yapabilmek için ticari müşteriye en az iki iş günü öncesinden yazılı olarak, kalıcı veri saklayıcısı yoluyla veya kayıt altına alınan telefon aracılığıyla bildirimde bulunmak zorundadır. Artırım geçmiş döneme uygulanmaz.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    valla tam 16:45 de tuşa bastılar vermeye başladılar saatlik göstergelere bakanların işi olmalı. tam kesişme anında robotlar mı devreye girdi ne...
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

4. Türkiye borsası kesinlikle dolar bazında hak ettiği yerinde değil.Evet hakkı olan yere gelecek. ) ben bekliyorum şahsen o performansı

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    BANKALARCA TİCARİ MÜŞTERİLERDEN ALINABİLECEK

ÜCRETLERE İLİŞKİN USUL VE ESASLAR

HAKKINDA TEBLİĞ
    Ücretlerin değiştirilmesi

MADDE 7 – (1) Bankalar uyguladıkları ücretlerde artış yapabilmek için ticari müşteriye en az iki iş günü öncesinden yazılı olarak, kalıcı veri saklayıcısı yoluyla veya kayıt altına alınan telefon aracılığıyla bildirimde bulunmak zorundadır. Artırım geçmiş döneme uygulanmaz.
    he he ver mahkemeye al komisyon iadesini dostum burası Türkiye

zamanında belediyeyi mahkemeye verdim yanlış ( usulsüz ) karar yüzünden mahkemeden bana gelen cevap belediye meclisi toplanıp ( ilçe ) menfaatine göre karar verebilir. itirazın var ise büyük şehire yap.

6. sanal dünyanın hayali kahramanı bu pala kimse tam bir süzme üç kaatçı kaç kere tokat yedim bugün testere hep aleyhime çalıştı tutturamadım uyumu
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

7.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    özel okullar nasıl topu atmayacak ben de onu anlamadım... millet çocuğunu nasıl yazdıracak gitmeyeceğini bile bile özel okula o paraları verip.... benim bildiğim bir geri ödeme garantisi filan da vermiyorlar, geçen sene çocukların gitmediği dönemlerin parasını alabildi mi veliler mesela? geçtim okulu, servis ve yemek paralarının bile üstüne yatmışlardı hatta, sonra ne oldu o iş?
    Yahu aşıyı bulmadı mı Ruslar, pegi bile tavan tavan gitti bu yüzden birileri ortalık süt liman olacak diye alımlara başladı!!!
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

GARAN_ piyasa da yön genel olarak yukarı. ama bunu göstererek almak istemiyorlar. ayrıca garan 7.21 direncine takıldı. verip alarak kafa bulandırıyorlar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Sayfa 888/1006 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898938988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •