Sayfa 488/1002 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. Yol nereye nnf😊

2.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Endekste 1060-1120 arası konsolidasyon sürüyor, belirgin temel değişiklik olmadıkça bir süre devam edip yukarı hareketleneceğini düşünüyorum hala.
    usdtry 7.50'yi geçtikten sonra beklenen 7.80 yürüyüşünü sürdürüyor. 7.80 güçlü bir pivot olacaktır.
    Uzun dolar kontratlarımın dörtte biri kaldı, yarın onları da komple kapatacağım, ppk'ya bir bakalım.
    halkbank bankalar arasında dahi en düşük pd/dd ile işlem gördüğü ve son 3 haftadır takasta ve hacimlerde bir akümülasyon gördüğüm için dün kontratını almıştım. 6 liralara kadar taşıyor olacağım. fincen skandalı gibi mevzular var ama artık en kötü fiyatlandı düşüncesindeyim.
    yarın sua ve eib fon ekleyeceğim portföye bir miktar. (bugün mac aldım yine az miktar )
    ben hala dolar uzun kontratlarımı tutuyorum da ppk'dan faiz artışı beklentiniz mi var?

3. SUA sınırlari zorluyor.Umarim mkk daki yanliş veridir.Pff den hallice.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Nasıl hesap yapıyorsunuz?
     Alıntı Originally Posted by Ugur0101 Yazıyı Oku
    Nnf 1.52 benim hesabıma göre
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    SUA sınırlari zorluyor.Umarim mkk daki yanliş veridir.Pff den hallice.

Yakın zamanda vedalaşıyorum kendisiyle ( bugün ya da yarın ), yaklaşık 2 aydır bekledim. Beklentim Eib gibi, ppf'lerin bir tık üstü stabil getiriydi, anlaşılan o ki sağlayamıyor. FNO, IDY ya da benzer getiri perspektifindeki başka bir fon ile değiştireceğim.
    Son düzenleme : hellistheothers; 23-09-2020 saat: 08:36.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. Bu OSD ye ne oldu kaç gündür, neden eksi getirmiş bilen var mıdır?

7.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    SUA sınırlari zorluyor.Umarim mkk daki yanliş veridir.Pff den hallice.

Süha ile 2 hafta önce ilişkimizi bitirdik üstat bu aralar hisse senedi fonları sua nın yıllık getirisine yakın getirecek gibi bir his var içimde

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Banka fonlarına ne dersiniz, bankalar dibi görmüşken alıp biriktirilr mi ? Mesala ADP fonu. Bu fonu faiz kararından önce mi alırdınız yoksa sonra mı ?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 488/1002 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •