Sayfa 215/1002 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315715 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    İşin ben kökenini biliyorum,70 yıllarında bize sunulan raporda,siyasal islam TC yıkmak için harekete geçecek diye duyurulmuştu,sebep Ecevitin Kıbrısı alması ABD'de korkuya sebep oldu,zaten malum ambargolarlan ülkemizi çökertip bu rejimi dayatması olacaktı,Evren Siyasal islamı düşünenlere dokunmadı,bu süreç Evren,Özal ve RTE vs ile devam edecekti,18 sene içinde yapılan kumpaslar boşuna yapılmadı,esasında kökeni Atatürkün TC kurmasıylan başlar Ali Şükrü ile,olay üçgeni Atatürk,Ali Şükrü,Osmanağa,TC kurulması için Osmanağa harcanmıştı ve ilk TC şehidi verilmişti,sebep yine hilafetçi yobazlar,Atatürk mecbur can yoldaşı Osmanağayı TC için gözden çıkarmıştı,bu olay zamanı dedem Atatürkün koruma komutanıydı,tabki detay boyutu biraz karışıktı,çözülmesi zordu,ama TC kurulması için bazılarının gözden çıkarılması lazımdı vatanın bekası için,hilafetli bir ülkenin kurulması demek Araplardan farkımızın olmamasıydı,bu sürecin devamını Menderes hortlatmıştı,halkım siz isteyin ben hilafetide getiririm demişti,asılmasının 2 sebebi vardı,biri bu ikincisi yargının meclise bağlanma olayı...Şu ülkemizi çökertemedi dış ve iç güçler,amaçları ülke ne kadar güçsüz olursa avlamak kolay olur prensibindeler,zaten yine son günlerde anayasa mahkemesine kafayı takmak bu yüzden,iktidarda korku çok foyamız meydana çıkar diye,ama ülkemiz yine bu entrikadan sıyrılmasını yine bilecektir,TC ebedi yaşayacaktır,devamlı bir kurtarıcı bulunur,bizim yaşımız geçse bile geriden gelen gençlik olaya hakim,Atatürk boşuna gençlik hitabesini yazmadı,geleceği her insan bilemez.
    Çocuklarım büyüyünce onlara ilk anlatacağım şey Atatürk ve günümüz tarihi olacak tarihini bilmeyen bir toplumuz maalesef

Çağ atlamışız hala haberiniz yok.

Birde laf yetiştirip duruyonuz.

Çığır demek çağ demektir bence.

Artık ilerimi gerimi onuda yaşayana sormalı.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Altun: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Türkiye çok önemli bir çığır atlamıştır.

https://www.borsagundem.com/haber/al...mistir/1521343
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Altun: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Türkiye çok önemli bir çığır atlamıştır.

https://www.borsagundem.com/haber/al...mistir/1521343
    Adamların tahsili hakikaten şüpheli çağ atlanır, çığır açılır...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Erdoğan: 2008 küresel krizinden, terörden darbe girişimine; ülkemizi ve bağımsızlığımızı hedef alan birçok saldırıyı hamdolsun başarıyla bertaraf ettik

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Adalet Bakanı : İstanbul Bahçelievler’deki olayın şüphelilerine tutuklama tedbiri uygulanmamasına ilişkin olarak disiplin hukuku ve yargı etiği bakımından inceleme yapılması için HSK Başkanı olarak Kurul’a inceleme izni verdim. Adalet, demokratik hukuk düzeninin can evidir. Yargı, adaletiyle tartışmayı bitirir, vicdanları teskin eder. Ancak, kamu vicdanını şoke eden bir karar varsa bunun arkasında meslek kuralları ve disiplin hukukuna aykırı bir durum olup olmadığını araştırmak da HSK’nın görevidir. Olayda yargı kararının yargısal denetimi elbette kendi mekanizması içinde yürüyecektir. HSK denetimi bu mekanizmanın dışındadır. Kurul, tarafsızlık, bağımsızlık ve dürüstlük kurallarının kurumsal teminatı olarak bu çerçevede disiplin incelemesini süratle yerine getirecektir. Adliyenin kapısı adaletin kapısıdır. O kapıdan giren her bir mağdur, her bir vatandaşımız adalet terazisinin yüreğine vereceği hak, hukuk ve vicdan duygusunu hissederek bu kapıdan ayrılmalıdır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan: Salgın etkisini yitirip taşlar yerine oturdukça Türk ekonomisi yeni rekorlara koşmaya devam edecektir

Seyit Torun, “Sağlık Bakanlığı'nın verilerine göre ülke genelinde 1-25 Eylül tarihleri arasında Covid-19 nedeniyle vefat eden vatandaşlarımızın sayısı 1.488 iken, sadece 11 büyükşehir belediyemizde aynı tarihlerde bulaşıcı hastalık kaynaklı hayatını kaybedenlerin sayısının 1.604 olduğunu halkımızın bilgisine sunuyoruz. Şimdi Sayın Sağlık Bakanı'na soruyoruz: Vatandaşımız nasıl müsterih olsun ? Bu çelişkiyi nasıl açıklayacaksınız ? Devlet vatandaşına yalan söylemez. Lütfen şeffaf olun, canıyla boğuşan milletimize yanlış bilgi vermeyin. Halkımızı bir belirsizlik girdabına sürüklemeyi. Halkımızın gerçekleri bilmesinde nasıl bir sakınca görüyorsunuz? Emin olun veri gizleyerek topluma iyilik etmiş olmazsınız.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 215/1002 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •