Sayfa 108/1002 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 857 - 864 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Bugün Kurtuluş Savaşı’nın en önemli mücadelelerinin verildiği Büyük Taarruz’un 98. yıl dönümünü, Ebedi Başkomutanımız Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı, minnet ve rahmetle anıyorum.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

JPMorgan'ın küresel Döviz stratejisi raporunda teknik analize* dayalı "dolar sat TL al" tavsiyesi yer aldı. Raporda, kurda "Son iki* haftadır açık bir şekilde yukarı yönlü ivme kaybı gözlemlendiği"* belirtildi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Muş Alparslan Üniversitesi’nin “Alparslan” figürlü logosunu “Laleye” kim çevirdi?

Yavuz Koca'nın "Cumhurbaşkanlığı makamına arzımdır" başlıklı yazısı;

https://www.habererk.com/analiz/mus-...u-h132364.html
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bugün Kurtuluş Savaşı’nın en önemli mücadelelerinin verildiği Büyük Taarruz’un 98. yıl dönümünü, Ebedi Başkomutanımız Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı, minnet ve rahmetle anıyorum.

ALLAH (TANRI) razı olsun onlardan.

Mekanları cennet olsun.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Muş Alparslan Üniversitesi’nin “Alparslan†figürlü logosunu “Laleye†kim çevirdi?

Yavuz Koca'nın "Cumhurbaşkanlığı makamına arzımdır" başlıklı yazısı;

https://www.habererk.com/analiz/mus-...u-h132364.html
    döt lalesi diye bi deyim vardı. sanırım bu üniversitenin yetkilileri ondan etkilenmişler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Hala o kadar paralara ve reklama ragmen.

Takımlarımız dışarıda ufalanıyor.

Darma duman oluyorlar.

YAZZIK.

Bari 3 sene tüm takımlar transfer yasagı getirin yada borçlar kapanana kadar alt yapı takımları ile mücadele edecekler deyin.

YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. '' Günden güne durumu kötüye giden ve yoğun bakımda tedavisine devam edilen hastamızın 24 ağustos günü enabiz da tahlillerini kontrol ederken, ne hikmetse bir kez daha covid testi yapıldığını ve test sonucunun negatif olduğunu görmem üzere vefat haberini alacağımızı düşünmeye başladım. Nitekim öyle de oldu. Bir-iki saat içinde hastaneden arandık ve negatif covid sonucunun sisteme girildiği gün vefat haberini aldık. ''

https://mobile.donanimhaber.com/kani...6542#145226542
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 108/1002 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •