Sayfa 11/1002 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

1. 7,1506 oldu. Merkezin cephanesini (yani halkın, yani bizim paramız) dövizle doları aynı anda tutacaz diye imkansız bir fikri savunacaz diye bitirdiler. Beyefendinin absürd fikirlerini merkez bankasıyla hazine benimseyince dünyaya yine madara olduk. Oy verenleri hala angut angut bakıyor, beter olurlar işallah.

Gram altın 469,50 TL

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by Balder Yazıyı Oku
    7,1506 oldu. Merkezin cephanesini (yani halkın, yani bizim paramız) dövizle doları aynı anda tutacaz diye imkansız bir fikri savunacaz diye bitirdiler. Beyefendinin absürd fikirlerini merkez bankasıyla hazine benimseyince dünyaya yine madara olduk. Oy verenleri hala angut angut bakıyor, beter olurlar işallah.
    Faiz düşünce enflasyon düşermiş.

Bu verilerde yalan olduğunu sağır sultan bile bildiğinden.

Patlama 2 yönlü olacak tahminim.

Faiz de patlayacak.

IMF kapısıda çalınacak.

Hala siyasiler zorla bir işin olamıyacağını anlayamamaları başımıza bunları devamlı etiriyor.

Tansu zamanında yaşadık.

Kurtulma reçetesi.

Gavurun parası ile gerdeğe girmemek.

Kendimiz üretmemeiz.

Borç almamak.

Dolarlı işleri içerde yapmamak.Başta kamu
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Soylu: "Terör operasyonu yapmıyoruz. Hep beraber bilinçli olmayı ortaya koymaya çalışıyoruz. Vatandaşa tuzak kurup ceza verme anlayışı içinde değiliz"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

5.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Faiz düşünce enflasyon düşermiş.

Bu verilerde yalan olduğunu sağır sultan bile bildiğinden.

Patlama 2 yönlü olacak tahminim.

Faiz de patlayacak.

IMF kapısıda çalınacak.

Hala siyasiler zorla bir işin olamıyacağını anlayamamaları başımıza bunları devamlı etiriyor.

Tansu zamanında yaşadık.

Kurtulma reçetesi.

Gavurun parası ile gerdeğe girmemek.

Kendimiz üretmemeiz.

Borç almamak.

Dolarlı işleri içerde yapmamak.Başta kamu
    Memleket bu arkadaşın umrunda değil, komisyonuna bakıyor. Köprü yol inşaat arsadan tıko para geliyor. Sanayiymiş tarımmış umrunda değil. Faizleri de kanımca sadece emlak stoğu bitsin de üç beş daha gelsin diye düşürttü.

6. Evet, aynı Tansu zamanının ekonomik felaketine doğru hızla gidiyoruz. Durum gerçekten çok vahim..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Dolar/TL 7.2128
    Euro/TL 8.5525

Gram altın 473 TL

Sayfa 11/1002 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •