Sayfa 127/1002 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

günaydın arkadaşlar...bugün ankara da çok sıcak bir gün olacak

son 20 gündür sadece 1 gün 1080 altında kapanış yaptık..bu da bu desteğin kuvvetli olduğunu gösterir.

bundan sonra esas olan burada TUTUNMAK.. mümkün olursa yine yeniden ilk hedef 1130 gibi olacaktır.
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

2. https://youtu.be/nZn3u4JMpXs

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

3. Karadeniz gazı ile ilgili gerçekler....

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Borsayı bankalarla değilde köşede kıyıda kalan kağıtlarla yükselttiler bal tutan parmağını yalar vereceklwr parasını ama bankalar 2 sene önceki fiyatlarının yarısında iken bu kervana katılırsa seyreyle gümbürtüyü
    Bankalara zaten Temettü dağıtma yasağı koydu BDDK..
    Fırsattan istifade ve Açgözlülük yapıp da,Yakın zamanda ,Onlar da Bedelli sermaye artışı rüzgarına katılırsa hiç şaşırmam..
    Gümbürtü Tangırtı zaten hep var,değişen hiç bir şey olmaz..

12 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞUNA İSTİSMAR

Jandarmaların Nurullah’ı gözaltına alma sebebi, yakın zamana kadar annesiyle dergahta bulunan 12 yaşındaki bir kız çocuğuna yönelik cinsel istismar ihbarıydı.

Jandarmanın yanında müritlerin saldırısına uğrayan ise, küçük kız çocuğunun babasıydı.*

Odatv’nin yargı kaynaklarından edindiği bilgilere göre, babanın omzu kırıldı, belinde ve kolunda yaralar var.

İşte saldırıya uğrayan babanın fotoğrafları:

Nurullah’ın gözaltına alınmasının ardından soruşturmayı yürüten Akyazı Cumhuriyet Savcısı, tacize uğrayan küçük kızın ifadesine başvurdu.

Çocuk İzleme Merkezi, uzmanların eşliğinde alınan ifadede, küçük kız yaşadıklarını ayrıntılarıyla anlattı.

Odatv’nin ulaştığı ifadede, 12 yaşındaki Y. A. Temmuz ayında yaşanan cinsel istismarı anlatırken şu ifadeleri kullandı:

“Olayın olduğu gün Fatih isimli kişi annemin telefonuna saat 20:30 – 21:00 arasında çay istediği şeklinde mesaj atmıştı.

Ben de ona çay götürmüştüm.

Bana ‘herkes kapıyı çalarak girer, sen çalmadan da girebilirsin’ dedi.

Sonra bir şeyler daha istedi ben de getirmek için aşağıya gittim.

İstediklerini götürmek için tekrar yukarı çıktım. Evin salonundaydık.

Üst katta ben ve Fatih’ten başka kimse yoktu.

Beni bana bir şey demeden dudağımdan öptü ben ona bir tepki vermedim.

Çünkü korkmuştum.

Ben üst kata çıktığım zaman her fırsatta beni öperdi ve anneme babama söylememem konusunda bana telkinde bulunurdu.

”10 YAŞINDA BİR BAŞKA ÇOCUK

12 yaşındaki Y.A., “dergahta” 10 yaşında bir kız çocuğunun daha olduğunu belirterek “O bana Fatih’in onu kucağına oturttuğunu anlatmıştı.

Bu da benim yaşadığım olay ile aynı gün oldu”*dedi.İfadede bulunan uzman ise Y.A.’nın ifadesinde cinsel istismara uğradığına ilişkin detayların olduğu bu beyanların da çevresel detaylarla desteklendiği belirterek, Y.A.’nın ifadesinin güvenilir olduğunu söyledi.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/u...di-298673h.htm
    Kaynak Yeniçağ: Uşşaki Cemaati şeyhi Fatih Nurullah 12 yaşındaki kız çocuğuna istismardan tutuklandı
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

https://tr.investing.com/news/econom...-azald-2004169

Net döviz pozisyonu açığı ise Mayıs 2020 dönemine göre 2.105 milyon ABD doları azalarak 162.933 milyon ABD doları oldu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 127/1002 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •