Sayfa 13/1002 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

1. Bir polisin anısı....
    Bir şirketin Kamyonuna ceza yazdık bağladık diyor....
    Şirket diyorki biz ihaleyi aldık ama taşeron şunlara verdik kamyon onların malı biz ödemeyiz, taşerona gidiyorlar onlarda diyorki bizde şunlara verdik kamyon bizim değil derken gerçek kamyonun sahibi 7. şirket çıkıyor....
    Dönen paraya bakarmısınız....ihaleden yukardan alta doğru tam yedi şirket para kazanıyor, 10 tl ye yapılacak iş ( herkes minımum %20 kazansa ki bu genelde %100 oluyor) 50 tl ye ihale ediliyor...
    Sonra bin mecedese, gel ayasofyaya, al kuçağına kılıcı müslümanlıktan,ahlaktan bahset

2. Şimdi derlerki yabancıların işi...
    Derim ki Hazineye sn bakandan daha yabancı kimse yok....

Bloomberg) --Konuya yakın kaynakların Bloomberg’e verdiği bilgiye göre yetkililer, uluslararası yatırım bankalarının yurt içinde liraya erişimi üzerindeki kısıtlamaları gevşetecek muafiyet düzenlemesi üzerine çalışıyor.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Merkez Bankası net uluslararası rezervleri 31 Temmuz itibarıyla 26,48 milyar dolar oldu(Önceki 28,74Mlr)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Adıyaman'da artan koronavirüs salgınında pozitif vakaların arttığını dile getirerek hastanelerine ve yoğun bakım servislerinin dolduğunu açıkladı.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Tcmb: Araçlar oynaklığın azaltılması doğrultusunda kullanılacak

Sayfa 13/1002 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •