Sayfa 142/1002 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Yunanistan önümüzdeki hafta toplantıda AB den Türkiye'ye yaptırım uygulamasını istiyor.. Bu iş netliğe kavuşmadan borsada büyük bir çıkış beklemek zor.. masaya erkenden oturuyoruz derlerse o ayrı.. ama bi 10 gün daha burası al gülüm ver gülüm gibi duruyor.
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

2.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Padişah ve Sadrazam Konuşuyor..Kemerleri bağlayalım..!!.
    Bikere de terse gelsek olmaz mı

3.  Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    İnsanoğludur tüm toprakların sahibi.
    Kusura bakmayın cevap vermek zorunda hissettim kendimi, özellikle bu cümle beni rahatsız etti.

Tüm toprakların sahibi insanoğlu değildir bana göre....Yaşayan tüm canlılarındır...
    İnsanoğlu dünya üzerindeki en vahşi türdür, herşeyi kendisine ait sanması yaşadığımız gezegenin bu hale gelmesine neden oldu..
    Yakında güneş sistemine de yayılacaklar ne yazık ki...

Matriks fiminde güzel bir replik vardı....İnsanoğlunu virüse benzetiliyordu...Onun gibi yayılmacı ve yerleştiği organizmaya zarar veren bir tür olarak tanımlanıyordu ki çok doğru bir metafordu bana göre...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,303
     Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    Yunanistan önümüzdeki hafta toplantıda AB den Türkiye'ye yaptırım uygulamasını istiyor.. Bu iş netliğe kavuşmadan borsada büyük bir çıkış beklemek zor.. masaya erkenden oturuyoruz derlerse o ayrı.. ama bi 10 gün daha burası al gülüm ver gülüm gibi duruyor.
    Yaptırım biraz zor,insan bastığı dalı kesermi,Yunan iti zaten Avrupanın şımarık çocuğu 5 parasız züğürtler,Avrupa ile ayaktalar,120 yıldır Avrupanın ayakçılığını yapmıştır,zamanında paşalar padişahı uyarmıştı,padişahta bir lokmacık cürmü kadar yer yakar diye ciddiye almamıştır,bu ciddilik olayını Osmanlı vatanı düşmana hibe ederken görmüştük,kurtuluş savaşında bir lokmacık yunanın ne yaptığını gördük,son model silahlarlan,araç gereçlerlen bize saldırdılar,it dölü padişah yalakaları, zamanın padişahı dahil bunlara kurşun sıkan külli kafirdir diye ferman çıkartmıştır,şimdi ise değişen bir şey yok,pasif iktidarı buldular Avrupayı üstümüze kışkırtmaya çalışıyor,sen 18 adayı alırken göz yum,kıbrısı rumlara peşkeş çekmeye kalkarsan bunlar tabi azar,iktidar gövde gösterisi yapıyor doğu akdenizde,nasıl yapıyor Kıbrıs bizde olduğu için,iyiki rumlar referandumda hayır dedide Kıbrıs kurtuldu,biz herşeyi biliyoruz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,303
     Alıntı Originally Posted by Karatay Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın cevap vermek zorunda hissettim kendimi, özellikle bu cümle beni rahatsız etti.

Tüm toprakların sahibi insanoğlu değildir bana göre....Yaşayan tüm canlılarındır...
    İnsanoğlu dünya üzerindeki en vahşi türdür, herşeyi kendisine ait sanması yaşadığımız gezegenin bu hale gelmesine neden oldu..

Matriks fiminde güzel bir replik vardı....İnsanoğlunu virüse benzetiliyordu...Onun gibi yayılmacı ve yerleştiği organizmaya zarar veren bir tür olarak tanımlanıyordu ki çok doğru bir metafordu bana göre...
    Formu gereği hayvanımsı olduğu için,yani pirimatlıktan sıyrılamadğından çıkarı için herşeyi yapar,zaten yapıyorda.

6.  Alıntı Originally Posted by Karatay Yazıyı Oku

Abi bi de matriks te dunyayi kurtaran Adam bizdeki cuneyt tarcin in gilobal versiyonu neo var
    Onun yerini bi tek sentinel pirogramlar biliyo baska kimse bilmiyo
    Yani oyle bi sitrateci koyucaktikki ( o sentinel pirogramlardaki gibi) zamaninda tabi bunlara . Onu kimse cozemiycekti. ama Simdi azcik gec kalinmis galiba
    Yani Osmanlı zamani diyom ege yerine iyon denizi kefalonya adasi filan odaklanip alip ele gecirip bunlari tersten kusaticaktik Ters kundeye getircektik
    Yoksa ege ne ya tukursen aliriz
    Metafor neyim pek annamiyom da . Bu adamlar bizi ugrastiriyo ya
    Aslinda demek istedigimde su
    Para nasil gorunmiyen islerde ya
    Herkezin gordugunden bisey kazanaman
    Basari da gorunmiyen procelerde
    Oyle bisey olmali yani
    Son düzenleme : Moruk; 07-09-2020 saat: 16:59.

Fenerbahçe eğitim kültür ve sağlık vakfı: 12,5 milyon tl'lik fenerbahçe hissesi satışı gerçekleştirildi-kap

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,303
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Fenerbahçe eğitim kültür ve sağlık vakfı: 12,5 milyon tl'lik fenerbahçe hissesi satışı gerçekleştirildi-kap
    Baktım hla 40.72 tavan...MedwiG sende vamı bayi,biz bu seneki treni kaçırdık

Sayfa 142/1002 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •