Sayfa 175/1002 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

1. Turkcell Holding,Turkcell hisseleri ilgili olarak MKK'ya başvurdu - KAP

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklamaya göre;
    Turkcell Holding, Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen
    statüde 545 milyon 600 bin TL nominal tutarlı Turkcell İletişim pay
    senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt
    Kuruluşu'na başvuru yaptı.

Turkcell Holding, 3 Eylül tarihinde yaptığı açıklamada bahsi geçen hisselerin
    IMTIS Hloding tarafından iktisap edileceğinin öngörüldüğünü bildirmişti.

-Dünkü gibi borsada parakende satarlarsa daha çok iner çıkarız
    En iyi bilanço henüz açıklanmayan bilançodur..

Korona virüs bilim kurulu bugün toplanacak ,toplantı sonrası Bakan Koca’dan açıklama yapması bekleniyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

MSB: "Kayseri’deki 12’nci Hava Ulaştırma Üs K.lığında görevli mesai arkadaşımız Bnb. Halil İbrahim Kaya, COVID19 tedavisi gördüğü hastanede maalesef kurtarılamayarak vefat etmiştir. Mesai arkadaşımıza Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Başımız sağ olsun."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İstanbul merkezli 34 ilde düzenlenen FETÖ operasyonunda içlerinde muvazzaf askerlerinde bulunduğu 106 şüpheli hakkında gözaltı kararı var

5. Robotlar hazırda bekliyor gibi bir hava var !!

Konya'da sevgilisini darbettiğini düşündüğü kişiyi engellemek isterken öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Kadir Şeker'in yargılandığı davada mütalaasını açıklayan Cumhuriyet savcısı, sanığın "haksız tahrik altında kasten öldürme" suçundan 12 yıldan 18 yıla kadar hapisle cezalandırılmasını, haksız tahrik indiriminin de üst seviyeden uygulanmasını istedi.

7. Yapı kredinin robotları kendi hisselerine karşı robot gibi çalışmıyor...YKBNK hisselerini görmüyor..
    En iyi bilanço henüz açıklanmayan bilançodur..

günaydın arkadaşlar... güzel bir gün dileklerimle
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Sayfa 175/1002 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •