Sayfa 208/1002 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Fransa'da yeni tip koronavirüs vaka sayısı, son 24 saatte 16 bin 96 yeni vaka ile salgının başından bu yana en yüksek seviyesine ulaştı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    sabah bu tek twiti okurken aleynacakır olayındaki kirli işlerden biri diye düşündüm. ancak akşama kadar gelişen olaylar hiç farkında olmadan bir şekilde bu işin kenarından köşesinden bilgi sahibi olduğum hatta içinde olduğumuz bir duruma çıktı. bu twitt dizisi 150 nin üzerinde ancak özellikle 13-14-15 inci twitlerdeki şahısların hepsi ile tanışmış bir şekilde hepsi ile mücadele etmiş olduğumuzu fark ettim. bankayıda tüm adı geçen personelide biliyorum. kızıda biliyorum. hemde hepsinin arasında ki ilişkilere kadar biliyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Saat 22:09’da Konya Emirgazi merkezli 4 şiddetinde bir deprem meydana geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turunda 1-1 sona eren maçın penaltı atışlarında Rio Ave'ye 4-2 yenildi ve Avrupa kupalarına veda etti.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sabah bu tek twiti okurken aleynacakır olayındaki kirli işlerden biri diye düşündüm. ancak akşama kadar gelişen olaylar hiç farkında olmadan bir şekilde bu işin kenarından köşesinden bilgi sahibi olduğum hatta içinde olduğumuz bir duruma çıktı. bu twitt dizisi 150 nin üzerinde ancak özellikle 13-14-15 inci twitlerdeki şahısların hepsi ile tanışmış bir şekilde hepsi ile mücadele etmiş olduğumuzu fark ettim. bankayıda tüm adı geçen personelide biliyorum. kızıda biliyorum. hemde hepsinin arasında ki ilişkilere kadar biliyorum
    Sn Ayhan bey ;Bu işin gönüllü olma durumu mu var. Yoksa ; kızların macera,para hevesi, şantaj montaj olayları mi .?.

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sn Ayhan bey ;Bu işin gönüllü olma durumu mu var. Yoksa ; kızların macera,para hevesi, şantaj montaj olayları mi .?.
    Başlangıçları az zorlsma az para çoğu yetiştirme turdu kızları. Fuhuş batağına giriyorlar sonra kamuda işe sokuluyorlar. Burdan devam ediyorlar o twitleri atan bayan avukat sosyoloğ bir ailenın yanına evlatlık verilmiş biyolojik xblası yetiştirme yurdunda büyüyüp bu batağa girmiş daha sonra kamu bankasında işe sokulmuş. Hakim ve savcılara sunulmuş banka yöneticileri ile birlikte olmuş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

https://mobile.twitter.com/dilekmekci

Olaylar burada malesef bu çetenin elemanlarından 2 si abb çalışanı ve mansurun belediye soruşturma aöacağına mahkemeyi takip edeceğiz demiş. Ne baba hakim savcılar polix müdürleri bürokratların adı geçiyor.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 208/1002 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •