Sayfa 211/1002 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Başlangıçları az zorlsma az para çoğu yetiştirme turdu kızları. Fuhuş batağına giriyorlar sonra kamuda işe sokuluyorlar. Burdan devam ediyorlar o twitleri atan bayan avukat sosyoloğ bir ailenın yanına evlatlık verilmiş biyolojik xblası yetiştirme yurdunda büyüyüp bu batağa girmiş daha sonra kamu bankasında işe sokulmuş. Hakim ve savcılara sunulmuş banka yöneticileri ile birlikte olmuş
    Anlaşılan,tam bir pis ilişkiler yumağı..
    Ya da;Sev beni, seveyim seni olayı..
    Neresinden baksanız foseptik...
    Aslında,akepe nin yönettiği bir ülkede bu olayları çok görmemek lazım...!.
    Niye.?
    Çünkü; Önce, milliyetçi olduklarını iddia eden partiyle bir olup ,idam cezasını kanunlar dan çıkardılar, sınırsız suç işleme özgürlüğünü getirdiler..!!..
    Sonra , Müslüman parti olduklarını iddia edenler,Fuhuş,zina yapmanın yasak olduğu kanunu ortadan kaldırıp, Sınırsız günah işleme özgürlüğünü getirdiler..!!...
    Peki; Sonuç ne oldu,oluyor.?
    Cevap:Memlekette demokrasi var,kanun yok..(!).
    -İstediğimi yaparım...!!..

uzun zamandır yapılması gereken hamle sonunda geldi.. ancak her zamanki gibi ülkede ekonomik hasar bırakarak..

demekki piyasalarla inatlaşmamak gerekiyormuş..

netekim...dövizde sert aşağı hareket oluyor.bu da sert yukrı açılışın bizleri beklediğini gösteriyor.
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

3. Takaslardaki TOPLAM FARK ne anlama geliyor acaba

Koca: Hasta sayımız ve kayıplarımız yeniden artmaya başladı. Son bir haftadır ülke çapında alınan tedbirler ve sıkı denetim sayesinde vaka artış hızımızın kontrol altına alındığını söylemek istiyorum

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Koca: Hasta sayımız ve kayıplarımız yeniden artmaya başladı. Son bir haftadır ülke çapında alınan tedbirler ve sıkı denetim sayesinde vaka artış hızımızın kontrol altına alındığını söylemek istiyorum
    hem hasta sayısı artmış hemde hasta artış hızı kontrol altına alınmış...

nasıl olabilmiş
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku

nasıl olabilmiş
    ilk zamanlarda bu kabinenin tek taktir ettiğim bakanı idi
    sonra bi anda gözümde çok büyüttüğüme diğerlerinden bir farkı olmadığına karar verdiğim kişi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku

nasıl olabilmiş
    Kafayı sıyırmışlarla bu kadar,çevrem doktor,sağlıkçı dolu,zaten arsamızın birini 60 sene önce hastaneye bağışlamıştık,aile olarak bizde yamuk iş olmaz,para,pul peşinde değiliz,bize bırakanlar ışıklar içinde uyusun,parada,pulda gözümüz olsaydı bağış yaptığımız 2 milyar dolar üstü yerlerden şimdi 10 misli kazanmıştık,biz ne yaparsak hep vatan için yaptık,tabiki değerlerini bilenler için,bilmeyenlere lanet olsun deriz,neyse kafam bozuluyor yamuk yapanlara devamlı,üzülüyorum böylelerine değermiydi diye,birgün belalarını bulurlarda,ama yoku geçmez yıllarca

Sayfa 211/1002 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •