Sayfa 251/1002 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351751 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Gazi neyse,ama marmara
    1982 yılında Ankara'da bulunan Gazi Eğitim Enstitisü, Ankara İTİA, Ankara DMMA, Ankara Kız Teknik Yüksek Öğretmen Okulu, Ankara Erkek Teknik Yüksek Öğretmen Okulu birleştirilerek GAZİ ÜNİVERSİTESİ oluşturuldu..
    Yine aynı yılda İstanbul'da bulunan Atatürk Eğitim Enstitüsü, İstanbul İTİA, İstanbul DMMA ve İstanbul DGS akademisi birleştirilerek MARMARA ÜNİVERSİTESİ oluşturuldu.....
    1982 yılından sonra akademik ünvanlara erişim bu iki üniversitede bazı kesim için çok kolay olmuştur.
    Bu benim gözlemlerime dayanan düşüncemdir.

Maksimum alarm" seviyesine geçilen Paris ve çevresindeki restoranların kapatılmayacağı, ancak buralarda tedbirlerin sıkılaştırılacağı, üniversitelerde sınıfların yarı yarıya azaltılmış haliyle eğitime devam edileceği açıklandı./ NTV

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    2019 Yılında İran'a gitmiştim...Tahran,Azadi meydanı gibi yerlerde gezip dolaştım....Halktan En çok duyduğum cümle; Şah gitti, Mollalar geldi,Bunlar da Herşeyi Allah'a havale etti..İran oldu,Viran.....
    Türkiye'de ki iktidar da, Ülke yi Molla zihniyeti ile yönetmeye çalışıyor...
    Sürekli , Cumhuriyet rejimi ve Atatürk ile uğraşmaları da bu yüzden....

Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku
    1982 yılında Ankara'da bulunan Gazi Eğitim Enstitisü, Ankara İTİA, Ankara DMMA, Ankara Kız Teknik Yüksek Öğretmen Okulu, Ankara Erkek Teknik Yüksek Öğretmen Okulu birleştirilerek GAZİ ÜNİVERSİTESİ oluşturuldu..
    Yine aynı yılda İstanbul'da bulunan Atatürk Eğitim Enstitüsü, İstanbul İTİA, İstanbul DMMA ve İstanbul DGS akademisi birleştirilerek MARMARA ÜNİVERSİTESİ oluşturuldu.....
    1982 yılından sonra akademik ünvanlara erişim bu iki üniversitede bazı kesim için çok kolay olmuştur.
    Bu benim gözlemlerime dayanan düşüncemdir.
    fetöcülere ve milliyetçi muhsfazakar kesime
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Kesinlikle bu adamı destekliyorum. Biraz da rahat etsin benim hatun, yıllardır uğraştı, didindi, yoruldu. Artık rahat etmek onun da hakkı.

6.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Bu vatandaş da bir zamanlar yetmez ama evetçilerin safında TV lerde arzı endam ediyordu...

Günaydın arkadaşlar..

GÜZEL BİR HAFTA DİLEKLERİMLE
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Sayfa 251/1002 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •