Sayfa 266/1002 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    57 gene ucuz bu fiyat şu anda 59 ila 64 arasında marketten markete değişiyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Hazine ve Maliye Bakanlığı:
    -Nakit dengesi Eylül'de 30,82 milyar TL açık verdi
    -Faiz dışı denge Eylül'de 16,41 milyar TL açık verdi
    -Nakit dengesi Ocak-Eylül'de döneminde 140,7 milyar TL açık verdi
    -Faiz dışı denge Ocak-Eylül'de döneminde 47,02 milyar TL açık verdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,350
     Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Yazı-tura'da bile kazanamiyorum...
    622 milyon ne yahu !!!!
    Bunlar ne yapmak, nereye varmak istemektedir ???

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Resmen soygun,üstelik devamlı kasa kazanıyor,zamanında tan kolon serisi oynuyordum boş yoktu,şimdi ise bugün ilk defa oynadım,oda tek kolon ve bildiğim rakamlar,bunlara 3 tl fazla bile,oda dilenciye vermiş gibi,10 numara oynuyorum seri şekilde,oda eskiden 25 tl veriyordum,şimdi 50 tl,ondada boşum yoktu,ama bu hafta boş çıktı,bununda rakamlarında değişiklik yapsalar bundada yokum,zaten eskisi gibi değil numerik sayıları,çok zor çıkıyor,en fazlada 1 çıkıyor,genellikle haftalık 150 tl cıvarı oynardım,şimdiye göre 300 tl yapar,sadece 10 numaraya devam,diğerleri tek kolon toplam 59 tl...yakında mahkemelik olurlar bana göre.

4.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    mısır özü yağı mı ??? direkt karaciğere yapışır kalır mısırözü , birikir söküp atamazsın ...

soğuk sıkım ayçiçek yağı kullanılabilir ....

yani marketteki bu mısırözü ile ayçiçek yağını alıp ne yapacaksın ? kızartma mı yapma kızartma illa bi şeyi kızartmak zorunda mısın , haşla buharda pişir, fırına koy , tavada çevir....salatalara mısır özü ayçiçek yağı koyan da var hayret ediyorum ...

yahu mısır özü karaciğer bi araştır bak bakim....
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

5. İyi akşamlar Matriks veri terminalinde fiyat barlarından sonra mouse ile çekerek sağda boşluk açılıyor mu bilen var mı acaba? Yani önümüzdeki günlere doğru trend çizgisini uzatabiliyor muyuz?

George Floyd'un ölümüyle suçlanan polisi Derek Chauvin'in kefaletle serbest bırakıldığı bildirildi.

George Floyd'un ölümüyle suçlanan polisin 1 milyon dolar kefaletle serbest bırakıldığı bildirildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

FOMC Tutanakları:
    - Bazı üyeler gelecek toplantılarda tahvil alımlarının değerlendirilmesini uygun gördüler
    - Son tahminler Haziran ayında yapılan önceki tahminlerden kayda değer oranda daha güçlü

Üyeler ekonomik görünüme ilişkin beklentilerini son aylarda ekonomik aktivitede görülen toparlanma çerçevesinde yükseltiler
    - Birçok üye ekonomik görünüm tahminlerinde ek mali desteği dikkate aldıklarını vurguladılar

Uzun vadeli faiz oranlarının halihazırda çok düşük olduğu ortamda sözlü yönlendirmeyi bu yönde çeşitlendirme ihtiyacı görülmedi
    - Üyeler ekonomik görünüm de belirsizliğin yüksek olduğuna dikkat çektiler

Sayfa 266/1002 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •