Sayfa 28/1002 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Dün emre yazmıştı galiba biste devre kesici lazım diye.
    İyiye kafalarına göre kesip,biçerler ve böylece milleti borsadan soğutup kendi,çalıp kendi oynarlar peşi malum borsa tarih olur,zaten yabancı borsadan tüğdü,sadece vakit geçirenler,fanatikler,bizim gibi emekli moruklar takılıyordu,birde yeniler türedi,sanırım son günlerde çoğu battı gibi,2001 krizindekiler gibi borsaya tövbe derler onlarda yakında,biz bile ustası olduğumuz halde zamanlan hataya düşüyoruz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
    Şans oyunlarını alan Demirören gurubu bilindiği gibi geçenlerde %50-100 gibi zam yapmıştı,sistemin denemesini yapmadan sistem çökmüştü.

''2018'de 3.4 milyar tl hasılat yapan milli piyango hasılatının 9.3 milyar tl olması gerekiyor. bu şekilde garanti verilmiş durumda''

Buda aynen yap işlet oto yolu gibi oldu,üstelik kazanmada çok zorlaştı rakamları çoğaltarak ayrıca çekiliş günlerinide çoğalttılar,14 milyonda 1 şansın vardı,şimdi oldu 140 milyonda 1 şansın,galiba bunlar milleti salak,aptal yerine koyuyorlar,zaten kimse kazanamıyordu,kişilere çıkan ikramiyeler şaibeliydi,tutmaz bu,yakında gümler.

Resmî Gazete : Bankacılık Kanunu uyarınca finansal kuruluş faaliyeti kabul edilenlerden en az birini yapan yurt dışında mukim kuruluşlara yapılan kambiyo işlemlerinde, banka ve sigorta muameleleri vergisi nispeti, satış tutarı üzerinden sıfır olarak uygulanacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

G Ahmed bir aydır cezalı bırakan herkesi kınıyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Muharrem İnce’den hem Erdoğan’a hem de CHP’ye yanıt!

Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın parti kuracağı iddialarına 'En doğal hakkı' demesi üzerine yaptığı açıklamada, "Bir tarafta Ak Parti’den ayrılanlara 'Ümmeti bölmeyin', CHP’den ayrılma iddialarına 'en doğal hakkı' deniliyor. Diğer tarafta ise Ak Parti’den ayrılanlar demokrasi kahramanı, CHP’de rahatsız olanlar sarayın adamı. Yok birbirlerinden farkları" ifadelerini kullandı.

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem...yanit-5975973/
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısına İYİ Parti’den yanıt

İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu, MHP lideri Bahçeli'nin Meral Akşener'e 'eve dön' çağrısına Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın destek vermesiyle ilgili konuştu. "Biz İYİ Parti olarak bu siyasi hesaba ortak olmayacağız. Cumhur İttifakı içine girmeyiz" diyen Ağıralioğlu, "Güçlendirilmiş parlamenter demokrasiyi inşa edeceğiz derlerse ona İYİ Parti olarak katkı sağlayacağız" ifadelerini kullandı.

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem...yanit-5976331/

Sözler uçuyor ortada ben artık ilkelerden yanayım.

Sözünü tutanı görmedim şimdiye kadar.

Yani İYİ PARTİ de yan çizerse bende onları çizerim.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Son dakika… Amerikan gazetesinden kritik Türkiye yorumu

Türkiye kritik bir ekonomik krizden çıkmaya çalışırken dünya kamuoyu da Türkiye'deki gelişmeleri yakından takip ediyor. Bloomberg ve Financial Times'ın ardından ABD'nin ünlü yayın organlarından Wall Street Journal'da da Türkiye ekonomisine ilişkin bir analiz yer aldı. Gazete uzmanlarla konuştuğu haberinde Türk Lirası’ndaki rekor düşüşün ardından Merkez Bankası’nın faizleri artıracağını yazdı. BlueBay Asset Management Kıdemli Stratejisti Timothy Ash, “Açıkça döviz müdahalesi başarısız oldu. Artık rezervlerini korumak istiyorlar.” yorumunu yaptı. Goldman Sachs’ın tahminlerine göre ise yüzde 8.25 olan faiz oranı bu yılın sonunda yüzde 10’a, 2021’in sonunda ise yüzde 14’e yükselecek. Faizlerin yükselmesi vatandaşın bankadan daha pahalıya kredi alması anlamına geliyor.

https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonom...dirdi-5975493/

Dövizi kullanmayı bırakmalıyız kamuda öncelikle.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Reis iyi parti pazarlığı başladı.
    MHP nin oyları yetmiyor artık.
    Öncesinde milli duyguları kaşıyacak bir kriz yaratması gerek.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 28/1002 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •