Sayfa 303/1002 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Bakan Koca: Vatandaşımız verdiğimiz rakamların tamamının doğru olduğundan emin olsun

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Nasılll . Bizde görsek
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Ya sabır ya selamet ... bir hisse grafğindeki getiriler içine temettü bedelli bedelsiz yedirilmiş geçmişe dönğük iskonto edilmiş olarak gösterilir... geçmişe dönük fiyatlar iskonto edildiği için teorik olarak ( tam net yüzde yüz doğrudur diyemeyiz yuvarlatılmalar neticesinde ) grafiğin getirisinde temettü de vardır.... yani baktığın grafikte temettü ve bedelsizler dahil getirilerdir... düzeltilmiş fiyatlarda tekrardan üstüne kümülatif olarak getiri hesabı yapılmaz ... kaç yıldır yaz yaz bunu teee halil buhurun topiğinde bile yazıyoduk acemi yatırımcılara .... bitmedi hala aynı hata ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,788
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bakan Koca: Vatandaşımız verdiğimiz rakamların tamamının doğru olduğundan emin olsun
    Sayın Medwig, rakam 0 ile 9 arasından ibarettir. Hala Koskoca bir bakan sayı yerine rakam diyorsa yalan söylüyordur.
    Bir düşünün,niye sayısal loto var iken, rakamsal loto yok.

5.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Sayın Medwig, rakam 0 ile 9 arasından ibarettir. Hala Koskoca bir bakan sayı yerine rakam diyorsa yalan söylüyordur.
    Bir düşünün,niye sayısal loto var iken, rakamsal loto yok.
    hahaha güzel tespit..
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6. Temettü ve Bölünme dahil Tüpraş hisse fiyatı: 136,691 USD * 400 LOT = 54.676 USD* 7.91= 432.487 TL

2000 Yılından beri sadece Tüpraş alıp tutan tüm temettüleri ile hisse alıp devam eden tüm yatırımcıları selamlıyorum.

Zaten ödüllerini almışlar. Ben o kadar sabırlı değilim.

Aşağı yukarı 1 ev fiyatı kadar ediyor...

1 an boş bulunup sadece anlık fiyatı yazdım, seviyeli uyaran arkadaşlara teşekkürler.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Reha abi nerde asil en son Ankara'da soyunacak kadini ariyordu
    Bu konuda yorumumuzu şeyettiydik de, sn. yöneticimiz beğenmemiş benim yazıyı şeyetmiş.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

15 Ekim’den itibaren semptomu olmasada pozitif çıkanların açıklanacağı şeklinde haberler yapılmıştı ama az önce fox muhabirine verilen cevaptan bu sayıların yarın veya sonraki gün düzenli olarak açıklanamayacağını anladım

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 303/1002 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •