Sayfa 312/1002 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Bakan Koca : Aile ziyaretlerini erteleyin, giren çıkanın çok olduğu yerlerde maskesiz asla bulunmayın

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bakan Koca: Koronavirüs grip üzerinden de yayılırsa baş etmek zorlaşır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bakan koca : Istanbul-bursa-kocaeli-denizli-maraş'taki artış risk oluşturuyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,804
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Acep ne konuşacak ?burada yaptığının aynisini oradada yaparsa millete alay konusu olur.
    Cokomel dağıtıp, power point kullanım kolaylıkları diye sunum yapacakmış diye duydum.
    O değile bir yerde okudum, hükümet düşerse muhalefet sayesinde değil bunun yüzünden olur yazıyordu. O YÜZDEN SAYIN BAKANI DESTEKLİYORUM.

Bakan Koca : Vatandaşlarımızla paylasmadigimiz verileri dünya sağlık örgütüyle paylaşacağız diye bir şey söz konusu değildir .

Cafe Trend&amp;Trade - IV

Semptomsuz vakalar aramızda mı? // Koca: Her vakayı izole ediyor hes'e işliyoruz, dolaşmıyorlar, herhangi bir gizleme söz konusu değil

Bugün tespit edilen 1.812 hastamız var. Ağır hasta sayımız uzun bir aradan sonra artış eğiliminde. Vaka sayısı artan illerde tedbirlere uyup azalan illerde tedbirlerden taviz verirsek mücadelemiz güçleşir. Tüm bölgelerimizde tedbirlere eksiksiz uymalıyız

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bir Gurup Kemirgen de ,İhlas Gazete Tahtasında yakanmış..6.Ay yasak yemişler.
    Teknoloji geliştikce ,Borsa Başkanlığı ve Çalışanları da gelişiyormu ne.?.

Sayfa 312/1002 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •