Sayfa 313/1002 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bir Gurup Kemirgen de ,İhlas Gazete Tahtasında yakanmış..6.Ay yasak yemişler.
    Teknoloji geliştikce ,Borsa Başkanlığı ve Çalışanları da gelişiyormu ne.?.

Bir süredir bu adamın gazıyla millet ihgzt ‘de .. Yazık ciddi zarardalar ki bu adam yakın zamanda ceza aldı SPK’dan ama aynen devam ediyor ne yazikki ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Belçika Başbakanı Alexander de Croo, 19 Ekim itibariyle 00.00-06.00 saatleri arasında sokağa çıkma yasağını uygulanacağını duyurdu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Karton 'da bedelsiz geldi.%2543
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Son günlerde, Borsa da işlem yasağı yeyenler arasında Kadın isimleri de var...Evde kalmış kızları kullanarak ,onların kimliği üzerinden Aracı kurumlar da hesap açıp ,Borsa da alavere dalavere işleri yapan uyanıklar türedi galiba.!!.

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Son günlerde, Borsa da işlem yasağı yeyenler arasında Kadın isimleri de var...Evde kalmış kızları kullanarak ,onların kimliği üzerinden Aracı kurumlar da hesap açıp ,Borsa da alavere dalavere işleri yapan uyanıklar türedi galiba.!!.
    O bayanlarım çoğu bekar üzerine hiç bir mal varlığı olmayan el koymak istesen donu bile emanet olan kişiler. Öyle birileri ile tanışmıştım. Bunlar ev al sat yapıyorĺar evş 200 e bu kadının üzerine alıyorlar 50 tadilat yapıyorlar 350 ye satıyorlar. Maliyeye bildirim yok. Sonra yakalansalardıa üzerlerinde tek kuruş yok para eden mal yok. Haciz koyacak geliri yok. Kadınada 2-3 bişeyler veriyorlar her defasında
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Semptomsuz vakalar aramızda mı? // Koca: Her vakayı izole ediyor hes'e işliyoruz, dolaşmıyorlar, herhangi bir gizleme söz konusu değil
    Bizim ofiste bugün 3 pozitif vaka çıktı, test sonucuna göre.
    Pozitifler dışında, Pazartesi herkes işe gelecek denildi.
    Ofis de, bakanlık merkez biriminde bir daire başkanlığı.

Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Bizim ofiste bugün 3 pozitif vaka çıktı, test sonucuna göre.
    Pozitifler dışında, Pazartesi herkes işe gelecek denildi.
    Ofis de, bakanlık merkez birimi.
    Geçmiş olsun , burada vergi Dairesinde 75 test yapılmış 40 pozitif var , pozitif çıkanlardan biride çaycıymış , binada 600’e yakın çalışan var diğerlerine test yapılmamış isyanlardaydılar..

Sayfa 313/1002 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •