Sayfa 353/1002 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat'ın corona virüsü testi pozitif çıktı!

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Emniyet ve jandarma birimlerince bu yıl düzenlenen operasyonlarda 1 milyon 20 bin 819 litre ile 220 bin 911 şişe sahte/kaçak içki ele geçirildi.

Emniyet ve jandarma ekipleri, 5-23 Ekim'deki operasyonlarda 161 bin 62 litre ile 6 bin 102 şişe sahte içki ele geçirdi.

İçişleri Bakanlığı, son günlerde meydana gelen sahte içkiden kaynaklı ölümlerle ilgili yakalanan 100 şüpheliden 40'ının tutuklandığını bildirdi.

Sahte içkilerin marketlerde satılan yüzey temizleyicilerden ve metanol oranı yüksek etil alkol etiketli ürünlerden üretildiği tespit edildi.
    Allah aşkına marketlerde, etil alkol bazlı yüzey temizleyici hangisi var?

Bir zamanlar bu vardı, şimdi satıldığını sanmıyorum ve bu asla zehirlemez yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Allah aşkına marketlerde, etil alkol bazlı yüzey temizleyici hangisi var?

Bir zamanlar bu vardı, şimdi satıldığını sanmıyorum ve bu asla zehirlemez yahu!
    Aslında bütün kabahat, Sarı Kafa Trampet de.!.;-))
    "Virüsten korunmak için Temizlik malzemeleri iyi bir seçim"dedi, olay patladı..;-)))

Olayı çözdüm, yerel marketler ifadelerinde temizlik amaçlı satıyordum demişler, buz gibi biliyorlarmış ne sattıklarını...

Fakat satın aldıkları yerler, etil alkol yerine metil alkol göndermiş...

Belki de ana dağıtımcı tek bir yer, yoksa bir anda bu kadar ölüm vakası aynı anda olmazdı...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat'ın corona virüsü testi pozitif çıktı!
    neden hep muhalif belediye başkanlarında çıkıyor bu zımbırtı..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    neden hep muhalif belediye başkanlarında çıkıyor bu zımbırtı..
    Tesadüf tabiiki

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Ali Babacan: 8. Cumhurbaşkanımız Turgut Özal, orta direğin ülkemizi ayakta tutacağına inanıyordu. Bugün orta direk yıkılıyor.Hükûmet ülkenin kurumlarını yerle bir ettiği için orta direk yıkılıyor

Babacan: 28 Şubat’ta hor görülen kesimler, aynı adaletsizliklerin başkaları tarafından yaşanmasını istemediler.O adil insanların aile meclislerinde, mahalle kahvelerinde, komşularıyla baş başa verdiklerinde bunları konuştuklarını biliyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
    Tesadüf tabiiki
    Zaten toplantıya niye çağırmadılar,bir düşünün.

Sayfa 353/1002 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •