Sayfa 369/1002 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

1. Bundan da mı calmişlar...inanmam...fotoshop'tur
     Alıntı Originally Posted by larsvanulrich1 Yazıyı Oku
    Resimdeki çay ayrica imamin abdest suyu gibi, tavşan kanı bile değil )
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Arkadaşlar;29.Ekim 2020 Cumhuriyet Bayramı nedeniyle,Borsa İstanbul Perşembe günü Tatil.Çarşamba günü de yarım seans işlem yapacağına göre,Takas işlemleri Cuma mı,Pazartesi mi gerşekleşir.??.
    Bu konuda bir açıklama,ben bulamadım..
    Bilgisi olan-(Bist açıklaması) var ise, burada paylaşırsa sevinirim..
    Bana ,30 Ekim de para lazım olacak da,ona göre kağıt satacağım..

3.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    Erdoğan: "Gelin Fransa'da eğer Müslümanlara zulüm varsa hep birlikte oraya da sahip çıkalım diye buradan dünya liderlerine sesleniyorum." -AA

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Suudide Türklere zulüm var, bakalım Uranüs'ten nasıl bir tepki gelecek?

Türkiye 10 yıllık tahvil faizi %14,35'e, 5 yıllık cds 535'e yükseldi-bloomberg

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Güvenlik kaynakları, Yunanistan'ın 29 Ekim'i, Türkiye'nin ise 28 Ekim'i kapsayacak şekilde ilan ettiği NAVTEX'leri iptal ettiğini açıkladı. -AA

Güvenlik kaynakları, Türkiye'nin Akdeniz'de planlı atış eğitimlerine ilişkin NAVTEX'ini de iyi niyet göstergesi olarak iptal ettiğini bildirdi. -AA
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sağlık bakanı : İstanbul’da son 1 ayda 28 ilçede vaka artış oranı %50’nin üzerinde

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Sağlık Bakanı :İstanbul'da 7 ilçede vakalar yüzde 70 arttı

Sağlık Bakanı Koca: "Uzun süre gösterdiğimiz başarıyı maalesef sürdüremedik. Gelinen nokta daha kuralcı ve disiplinli olmamızı zorunlu kılmaktadır."

Sayfa 369/1002 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •